Eiropas U18 čempionāts (atcelts) (0)

Norises datums: 26/08/2021 - 29/08/2021 Norises vieta: Rieti, Itālija
Nolikums Programma

Kvalificēšanās normatīvi



Kvalifikācijas noteikumi

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 2 dalībnieki no valsts.
  • Kvalifikācijas normatīvu izpildes datumi – no 2020. gada 1. janvāra līdz 2021. gada 16. augustam.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti vienā disciplīnā, tad atlases kritērijs ir rezultātu stabilitāte 2021. gada sezonā.
  • Lai pretendētu uz LVS finansējumu sacensību izdevumu segšanai, normatīvs jāizpilda 2021. gadā vasaras sezonā.
  • Sportists un sportista treneris var pretendēt uz LVS līdzfinansējumu sacensību izdevumu segšanai, ja sportists uz kvalifikācijas izpildes noslēdzošo dienu ir Top 25 Eiropā pēc rezultāta (skaitot 2 sportistus no katras valsts).
  • Obligāta antidopinga apmācības sistēmā Run Clean un derīgs apmācības sertifikāts.
  • Izpildītais kvalifikācijas normatīvs negarantē dalību Eiropas U18 čempionātā.
  • Par dalību sacensībās lemj Jaunatnes komisija un LVS valde.

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Izpildes datums Treneris
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2,03 2,03 07.03.2020. Ainis Raubišķis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:32.71 01.08.2020. Līga Dzene,
Raitis Ravinskis
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 4.00 05.08.2020. Ronalds Vucāns
Agate Lāce Augstlēkšana 1.76 1.79 20.02.2021. Edvīns Krūms, Sandra Krūma

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
6500 Desmitcīņa
Septiņcīņa 4900
10.90 100m 11.95
22.05 200m 24.60
49.60 400m 56.50
1:55.30 800m 2:10.00
4:00.00 1500m 4:35.00
8:35.00 3000m 9:50.00
6:14.00 2000m kavēkļu skrējiens 7:15.00
100m barjeras 14.20
14.30 110m barjeras
56.00 400m barjeras 1:02.50
7.05 Tāllēkšana 5.90
14.35 Trīssoļlēkšana 12.40
2.03 Augstlēkšana 1.76
4.60 Kārtslēkšana 3.65
17.35 Lodes grūšana 14.90
54.50 Diska mešana 42.00
67.00 Šķēpa mešana 49.00
68.00 Vesera mešana 60.00
5000m soļošana 26:00.00
48:30.00 10000m soļošana

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 3.95 31.01.2020. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 4.00 05.08.2020. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 4.12 06.03.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 3.80 25.03.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 3.81 06.05.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 4.19 13.05.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 4.27 30.06.2021. R. Vucāns
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2.03 2.03 07.03.2020. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2.03 2.07 26.06.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2.03 2.05 02.07.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2.03 2.03 24.07.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2.03 2.05 31.07.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2.03 2.08 07.08.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2.03 2.07 13.08.2021. A. Raubiškis
Hanna Gabriela Ziemiņa Šķēpa mešana 49.00 51.33 09.07.2020. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Šķēpa mešana 49.00 49.32 14.07.2020. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Šķēpa mešana 49.00 50.47 19.09.2020. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Šķēpa mešana 49.00 50.54 16.05.2021. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Šķēpa mešana 49.00 51.35 22.06.2021. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Šķēpa mešana 49.00 53.28 31.07.2021. G. Markss
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:32.71 01.08.2020. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:28.35 28.05.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:49.07 05.06.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:38.23 19.06.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:28.95 02.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:21.52 15.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:36.00 15.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:27.61 31.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:40.07 31.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:29.37 13.08.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Lāce Augstlēkšana 1.76 1.79 20.02.2021. E. Krūms, S. Krūma
Agate Lāce Augstlēkšana 1.76 1.76 02.07.2021. E. Krūms, S. Krūma
Kitija Zaula 400m barjeras 1:02.50 1:01.55 05.06.2021. V. Lācis, A. Ķirsis
Kitija Zaula 400m barjeras 1:02.50 1:01.52 16.06.2021. V. Lācis, A. Ķirsis
Kitija Zaula 400m barjeras 1:02.50 1:01.90 02.07.2021. V. Lācis, A. Ķirsis
Alīna Sokunova 2000m kavēkļu skrējiens 7:15.00 7:02.65 21.06.2021. A. Saņņikovs
Alīna Sokunova 2000m kavēkļu skrējiens 7:15.00 6:57.99 02.07.2021. A. Saņņikovs
Alīna Sokunova 2000m kavēkļu skrējiens 7:15.00 7:06.37 31.07.2021. A. Saņņikovs
Aleks Pelcmanis 400m barjeras 56.00 53.70 02.07.2021. D. Lauva
Aleks Pelcmanis 400m barjeras 56.00 53.98 31.07.2021. D. Lauva
Alise Krista Melnbārde Septiņcīņa 4900 5034 (U18) 20.07.2021. V. Klucis, L. Jansone
Dagmāra Midzene Augstlēkšana 1.76 1.77 24.07.2021. A. Raubiškis
Ernests Namnieks 400m barjeras 56.00 55.70 31.07.2021. L. Olijara