Pasaules U20 čempionāts (0)

Norises datums: 17/08/2021 - 22/08/2021 Norises vieta: Nairobi, Kenija
Nolikums Programma

Kvalifikācijas normatīvi


Kvalifikācijas noteikumi

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 2 dalībnieki no valsts.
  • Pasaules U20 čempionātam ir noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde.
  • Kvalifikācijas normatīvu izpildes datumi – no 2019. gada 1. oktobra līdz 2020. gada 5. aprīlim un no 2020. gada 1. decembra līdz 2021. gada 2. augustam.
  • Ja normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti vienā disciplīnā, tad atlases kritēriji ir šādi:
      - vieta Pasaulē (Top list) 2021. gada vasaras sezonā (pirmais dalībnieks),
      - vieta Latvijas U20 čempionātā (otrais dalībnieks),
      - daudzcīņās atlases kritērijs ir vieta Pasaulē (Top list) 2021. gada vasaras sezonā.
  • Lai pretendētu uz LVS finansējumu sacensību izdevumu segšanai, normatīvs jāizpilda 2021. gadā vasaras sezonā.
  • Sportists un sportista treneris var pretendēt uz LVS līdzfinansējumu sacensību izdevumu segšanai, ja sportists uz kvalifikācijas izpildes noslēdzošo dienu ir Top 50 pasaulē pēc rezultāta (skaitot 2 sportistus no katras valsts).
  • Obligāta antidopinga apmācības sistēmā “I Run Clean un derīgs apmācības sertifikāts.
  • Izpildītais kvalifikācijas normatīvs negarantē dalību pasaules U20 čempionātā.
  • Par dalību sacensībās lemj Treneru komisija un LVS valde.

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Izpildes datums Treneris
Makars Korotkovs Vesera mešana 68.50 70.32 13.06.2021. Igors Sokolovs
Dmitrijs Ļašenko 400m/b 53.10 52.97 05.06.2021. Vjačeslavs Goļinskis
Kamilla Vanadziņa 1500m 4:28.00 4:25.83 26.06.2021. Leonīds Strekalovskis
Darja Sopova Tāllēkšana 6.15 6.31 05.06.2021. Juris Petrovičs, Andris Kronbergs
  Trīssoļlēkšana 12.90 13.59 27.06.2021. Juris Petrovičs, Andris Kronbergs
Alisona Neidere Kārtslēkšana 4.07 4.19 13.05.2021.  
Marta Marksa 100m/b 14.15 13.97 08.08.2020. Guntars Markss

Kvalifikācijas normatīvi

Vīrieši Disciplīna Sievietes
7100 Desmitcīņa
Septiņcīņa 5350
10.58 100m 11.85
21.38 200m 24.35
47.35 400m 54.85
1:50.80 800m 2:08.70
3:48.00 1500m 4:28.00
8:14.00 3000m 9:25.00
14:12.00 5000m 16:35.00
9:07.00 3000m kavēkļu skrējiens 10:35.00
Bez normatīva 4x100m Bez normatīva
Bez normatīva 4x400m Bez normatīva
100m barjeras 14.15
14.15 110m barjeras
53.10 400m barjeras 1:00.75
7.58 Tāllēkšana 6.15
15.60 Trīssoļlēkšana 12.90
2.16 Augstlēkšana 1.82
5.10 Kārtslēkšana 4.07
18.30 Lodes grūšana 14.60
57.00 Diska mešana 49.00
69.50 Šķēpa mešana 50.50
68.50 Vesera mešana 58.00
43:40.00 10000m soļošana 50:30.00

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Datums Treneris
Makars Korotkovs Vesera mešana 68.50 69.06 19.10.2019. I. Sokolovs
Makars Korotkovs Vesera mešana 68.50 70.32 13.06.2021. I. Sokolovs
Makars Korotkovs Vesera mešana 68.50 69.62 02.07.2021. I. Sokolovs
Marta Marksa 100m barjeras 14.15 14.00 01.08.2020. G. Markss 0.5
Marta Marksa 100m barjeras 14.15 13.97 08.08.2020. G. Markss -1.3
Marta Marksa 100m barjeras 14.15 14.04 22.08.2020. G. Markss 1.1
Marta Marksa 100m barjeras 14.15 14.04 28.05.2021. G. Markss 1.5
Marta Marksa 100m barjeras 14.15 14.07 02.07.2021. G. Markss 0.8
Marta Marksa 100m barjeras 14.15 13.80 15.07.2021. G. Markss 1.9
Marta Marksa 100m barjeras 14.15 13.89 15.07.2021. G. Markss 0.3
Alisona Neidere Kārtslēkšana 4.07 4.12 06.03.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 4.07 4.19 13.05.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Kārtslēkšana 4.07 4.27 30.06.2021. R. Vucāns
Dmitrijs Ļašenko 400m barjeras 53.10 52.97 05.06.2021. V. Goļinskis
Dmitrijs Ļašenko 400m barjeras 53.10 52.91 26.06.2021. V. Goļinskis
Darja Sopova Tāllēkšana 6.15 6.31 05.06.2021. A. Kronbergs, J. Petrovičs 0.1
Darja Sopova Trīssoļlēkšana 12.90 13.20 05.06.2021. A. Kronbergs, J. Petrovičs 0.7
Darja Sopova Trīssoļlēkšana 12.90 13.26 19.06.2021. A. Kronbergs, J. Petrovičs 1.5
Darja Sopova Tāllēkšana 6.15 6.28 26.06.2021. A. Kronbergs, J. Petrovičs 0.8
Darja Sopova Trīssoļlēkšana 12.90 13.59 26.06.2021. A. Kronbergs, J. Petrovičs 1.0
Darja Sopova Trīssoļlēkšana 12.90 13.62 15.07.2021. A. Kronbergs, J. Petrovičs 0.4
Darja Sopova Trīssoļlēkšana 12.90 13.30 15.07.2021. A. Kronbergs, J. Petrovičs 0.7
Kamilla Vanadziņa 1500m 4:28.00 4:25.83 26.06.2021. L. Strekalovskis, A. Klapote
Kamilla Vanadziņa 1500m 4:28.00 4:22.81 15.07.2021. L. Strekalovskis, A. Klapote
Lāsma Zemīte Augstlēkšana 1.82 1.82 02.07.2021. A. Raubiškis
Agate Caune 3000m 9:25.00 9:21.52 15.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 5000m 16:35.00 16:17.56 15.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis