Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām (0)

Norises datums: 05/10/2019 - 05/10/2019 Norises vieta: Ilūkste Kategorija: Cita

Bērnu skrējieni 5.10.2019.docx
Pieugušo skrējieni 5.10.2019.docx
Nolikums Programma Statistika/Rezultāti

Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām 2019.

5. oktobrī notika tradicionālais skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām. Sacensību ievadā bija Bērnu skrējieni, tiem sekoja Ģimenes skrējiens, Veselības skrējiens un pamatsacensības. Kopskaitā sacensībās piedalījās ap 95 dalībnieki no Ilūkstes novada, Smiltenes, Daugavpils, Preiļiem, Jēkabpils un Pļaviņām. Ģimeņu skrējienā iesaistījās 15 jaukas un draudzīgas ģimenes. Garajā distancē (6 km) sieviešu grupā ar rezultātu 24min. 59sek. uzvarēja Kristīne Jevsejeva (Medumi), bet vīriešu grupā ar rezultātu 21min. 43sek. pirmais finišēja Santis Setkovskis (Bebrene). 4 km distancē uzvarētāji bija Ineta Jerofejeva (Jēkabpils) ar laiku 16min. 18sek. un Jānis Jerofejevs (Jēkabpils) ar rezultātu 13min. 37sek. 2 km distancē uzvarēja Anita Purvinska (S18) (Pilskalne) ar rezultātu 9min.10sek. un Mārtiņš Pleišners (V16) (Dviete) - 6min. 28sek. Ar visiem rezultātiem var iepazīties mājaslapas sadaļā Sports/Kultūras un tūrisma aģentūras sacensības/Ielu skrējiens. Pasākuma fotogalerija aplūkojama  mājaslapas fotogalerijā. Skrējiens pa Ilūkstes ielām mūsu novadā jau ir kļuvis par neatņemamu ikgada rudens sporta notikumu, kura galvenais mērķis ir popularizēt vieglatlētikas skrējienu un veselīgu dzīvesveidu visu vecumu Ilūkstes novada iedzīvotāju vidū, kā arī veicināt sabiedrības vēlmi būt fiziski aktīviem savās ģimenēs, stiprināt draudzīgas attiecības ar citu reģionu un kaimiņvalstu sportistiem.

Paldies visiem par piedalīšanos! Uz tikšanos nākamgad!