LVS kauss II posms,Bauska > 100m

( 20.05.2015. )
Vieta Nr Celiņš Dalībnieks Dzimšanas datums Valsts Treneris Organizācija Rezultāts Vējš WA Klasifikācija
0 Kristīne Blaževiča 11.12.2001. LAT 12.63 1.0 870 I klase
0 Marija Medvedeva 23.11.2000. LAT 13.11 1.0 783 II klase
0 Rūta Freimane 30.06.2000. LAT 13.13 1.0 780 II klase
0 Elīza Marija Kraule 26.06.2001. LAT 13.33 1.0 745 II klase
0 Elīna Novika 20.01.2000. LAT 13.34 1.0 743 II klase
0 Izabella Bogdanova 09.05.2001. LAT 13.43 1.0 728 II klase
0 Luīze Velmere 14.06.2001. LAT 13.60 1.0 699 II klase
0 Daniela Jevsejeva 14.07.2000. LAT 13.70 1.0 683 III klase
1 Kristīne Blaževiča 11.12.2001. LAT 12.77 1.0 845 I klase
2 Marija Medvedeva 23.11.2000. LAT 13.35 1.0 742 II klase
3 Rūta Freimane 30.06.2000. LAT 13.22 1.0 764 II klase
4 Elīza Marija Kraule 26.06.2001. LAT 13.03 1.0 798 II klase
5 Elīna Novika 20.01.2000. LAT 13.16 2.0 775 II klase
6 Izabella Bogdanova 09.05.2001. LAT 13.41 1.0 731 II klase
7 Luīze Velmere 14.06.2001. LAT 13.34 1.0 743 II klase
8 Daniela Jevsejeva 14.07.2000. LAT 13.23 2.0 762 II klase
9 Signe Vilhovika 30.08.2000. LAT 13.47 1.0 721 II klase
10 Betija Grinberga 30.09.2001. LAT 13.52 1.0 713 II klase
10 Katrīna Grigoroviča 01.01.2000. LAT 13.52 1.0 713 II klase
12 Sintija Brante 12.05.2000. LAT 13.53 2.0 711 II klase
13 Nora Ķigure 14.03.2001. LAT 13.56 2.0 706 II klase
14 Egija Vēvere 21.07.2000. LAT 13.74 1.0 676 III klase
15 Līna Mieze 07.03.2000. LAT 13.78 2.0 670 III klase
16 Karīna Toniga 09.01.2001. LAT 13.88 1.0 654 III klase
17 Karīna Masļikova 26.05.2000. LAT 14.02 1.0 631 III klase
18 Luīze Pizāne 22.01.2001. LAT 14.08 2.0 622 III klase
19 Annija Tamane 02.10.2001. LAT 14.13 1.0 614 III klase
20 Sanija Raina Brenča 18.04.2001. LAT 14.14 2.0 612 III klase
21 Inese Cirša 21.02.2001. LAT 14.17 1.0 608 III klase
22 Poļina Milka 16.06.2000. LAT 14.25 1.0 595 III klase
23 Rebeka Lode 13.12.2000. LAT 14.32 2.0 585 III klase
24 Laura Balode 18.10.2001. LAT 14.38 2.0 575 III klase
25 Gerda Paeglīte 01.05.2001. LAT 14.42 1.0 569 III klase
26 Linda Linka 23.05.2001. LAT 14.56 1.0 549 III klase
27 Amanda Zandersone 30.03.2000. LAT 14.57 2.0 547 III klase
28 Rūta Sproga 25.11.2000. LAT 14.64 1.0 537 III klase
29 Kristīne Dunkere 04.06.2001. LAT 14.75 2.0 521 III klase
30 Juliana Teležnikova 18.05.2000. LAT 14.78 2.0 517 III klase
31 Eva Vjakse 23.04.2001. LAT 14.80 1.0 514 III klase
32 Dana Magrīna 26.09.2001. LAT 14.84 1.0 508 III klase
33 Evelīna Žilinska 01.08.2000. LAT 14.88 2.0 502 I j. klase
34 Undīne Priede 11.12.2000. LAT 14.89 2.0 501 I j. klase
35 Iluta Brazauska 08.08.2000. LAT 15.00 1.0 486 I j. klase
36 Lauma Brūvere 27.01.2001. LAT 15.05 1.0 479 I j. klase
37 Terēze Urbāne 19.04.2001. LAT 15.07 1.0 476 I j. klase
38 Madara Čače 12.08.2001. LAT 15.26 1.0 450 II j. klase
39 Rebeka Vesele 15.02.2001. LAT 15.29 1.0 446 II j. klase
40 Evelīna Balakāne 29.01.2002. LAT 15.33 1.0 441 II j. klase
41 Egija Hiršfelde 18.01.2001. LAT 15.40 1.0 432 II j. klase
42 Arta Piebalga 21.09.2000. LAT 15.42 1.0 429 II j. klase
43 Anda Gribonika 01.06.2001. LAT 15.58 1.0 408 II j. klase