2020. gada Latvijas vieglatlētikas sezona faktos un skaitļos. Piektā daļa.

Ieva Bļusina, 27/11/2020 12:00

Vieglatlētikas statistiķis un vēsturnieks Andris Staģis ir apkopojis vairākus faktus un skaitļus par 2020. gada sezonu, kā arī veicis analīzi par sasniegtajiem rezultātiem. Publicējam piekto daļu, lai varam atskatīties uz sasniegto šajā gadā, kamēr gatavojamies jaunai sezonai, jauniem rezultātiem un jauniem mērķiem.

Labākās Latvijas stafešu komandas 2020. gadā.

  VĪRIEŠI
4x200 m (telpās)
1:34,0 Latvijas izlase U18
  A.Judovs, K.Lauva, G.Ķelps, M.Gržibovskis
1:36,28 Liepāja
  Ģ.Šenkevičs, R.Roga, A.Kožuškevičs, D.Pankoks
1:36,79 Kuldīga
  J.Jansons, R.Zazerskis, Ā.Ķesters, R.Vītols
1:37,6 Rīga
  A.Judovs, V.Zaharovs, R.Grantiņš, H.Baltmuguris
1:37,92 Liepāja U16
  J.Pņovs, A.Tiščenko, R.Borgs, Ģ.Šenkevičs
1:40,45 Liepāja SSS
  M.Grantiņš, R.Liepiņš, R.Borgs, G.Ločmelis
1:41,94 Sigulda U16
  A.Podziņš,R.Jumiķis,D.Liziņš,E.bangevics
1:41,97 Bauska U16
  E.Limbergs, A.E.Paļulis, A.Skadiņš, A.Hildebrants
1:43,6 Jēkabpils
  K.Lipenītis, E.Eglītis, J.Gerasimovs, R.Lipenītis
1:45,50 Daugavpils U16
  O.Bārtuls, D.Fadins, A.Krumplevskis, M.Nevļevs
  4x100 m
42,07 Latvijas izlase U20
  M.Pētersons, O.Grava, G.Drigulis, E.K.Jonass
43,69 Daugavpils ISVS
  E.Gipters, E.V.Beļašovs, Ņ.Ivanovs, A.Visockis
44,11 Latvijas izlase U18
  A.Judovs, G.Ķelps, K.Degins, M.Gržibovskis
44,33 Bauska
  A.Griba, M.Rūgums, K.Lauva, K.Sunteiks
45,30 Arkādija U18
  E.Anderšmits, V.Zaharovs, R.Grantiņš, A.Judovs
45,38 Bauska U18
  H.Obolevičs, A.Sūna, R.Griba, K.Lauva
45,49 Arkādija
  M.Pjazings, M.Saldovers, O.Grava, D.Aleidzāns
45,96 Sigulda U20
  K.Feldmanis, O.Laiva, J.N.Janovs, A.Šķesters
46,34 Bauska U20
  E.A.Elmanis, K.Sunteiks, R.Sūna, R.Smilga
46,45 Liepāja
  M.Grantiņš, A.Zinkevičs, U.Stumbris, R.Roga
  4x400 m
3:12,14 Latvijas izlase
  A.Karpinskis, M.Sinčukovs, D.Ļašenko, I.Petrušenko
3:26,34 Liepāja
  D.Ļašenko, R.Puks, I.Petrušenko, R.Roga
3:27,89 Daugavpils ISVS
  Ņ.Bogdanovs, J.Kravčonoks, A.Visockis, E.V.Beļašovs
4:13,01 Daugavpils nov.
  V.Settarovs, E.Ancāns, J.Soms, K.Bebrišs
  Mazā zviedru stafete (100m+200m+300m+400m)
1:59,39 Lāča SS U20
  E.K.Jonāss, O.Bambals ,M.Pētersons, K.Romanovs
1:59,81 Liepāja U20
  M.Serafimovs, D.Ļašenko, G.Drigulis, A.Vecbaštiks
2:04,34 Bauska U18
  H.Obolevičs, A.Sūna, K.Lauva, R.Griba
2:04,88 Lielvārde U18
  N.Lipskis, E.Circins, R.Vinogradovs, M.Gržibovskis
2:05,27 Daugavpils U18
  E.V.Beļašovs, M.Jakušonoks, N.Vjugins, D.Okuņevs
2:06,19 Arkādija U18
  A.Judovs, E.K.Rupeiks, A.Kalnpurs, D.Ļitovčenko
2:06,20 Arkādija U20
  O.Grava, S.Selevičs, K.R.Kazaks, K.Liede
2:07,71 Bauska U20
  R.Sūna, K.Sunteiks, R.Smilga, A.Griba
2:09,40 Liepāja U18
  M.Grantiņš, U.Stumbris, A.Zinkevičs, R.Roga
2:09.82 Siguldas SS U16
  D.Liziņš, R.Jumiķis, J.Stūrītis, A.Podziņš
  SIEVIETES
4x200 m (telpās)
1:49,31 Liepāja II
  E.Roga, K.Merkuševa, K.Kločko, L.Osipenko
1:49,31 Saldus
  A.Frolova, D.Lasmane, A.Korņejanova, L.Ķirse
01:50,7 Liepāja
  A.Radava, K.Merkuševa, A.Askarova, N.Laņeca
1:51,0 Jēkabpils
  E.Tumša, K.Ivanova, D.Midzene, L.Zemīte
1:51,1 Rīga
  N.Jastrebova, M.Puzirevska, P.Gromova, J.Laksa
1:51,78 Valmiera
  L.Rūsiņa, M.Bērziņa, A.Caune, K.Ķepīte
1:52,14 Liepāja SSS
  A.Šterna, A.Krasotenko, A.Lintiņa, M.M.Zabe
1:52,23 Sigulda U16
  M.Klinsone, J.Laiva, R.Meistare, M.Balanasa
1:52,85 Bauska U16
  A.M.Dreimane, A.G.Hofmane, K.Liepa, T.Jakubone
1:53,15 Ogre U16
  L.Vasioleka, I.Mackeviča, E.T.Lazdiņa, D.Driksna
  4x100 m
46,21 Latvijas izlase
  S.Bukša, E.Šefere ,L.Vecbērza, A.P.Auziņa
46,95 Auseklis
  A.Kalniņa, A.P.Auziņa, P.K.Skalberga, S.Bukša
48,03 Jēkabpils SS
  I.Ivanova, K.Ivanova, L.Zemīte, Z.Zemīte
48,54 Arkādija
  E.Šēfere, A.Gūtmane, M.Ševcova, J.Romaņenko
48,62 Jēkabpils
  Z.Zemīte, E.Tumša, I.Ivanova, L.Zemīte
48,83 Ventspils Spars
  D.Sopova, L.D.Sietiņa, E.Martinsone, R.K.Lasmane
49,91 Saldus  
  B.Grīnberga, D.Lasmane, L.Ķirse,S.Sergejeva
50,61 Arkādija U20
  B.Zvirgzdiņa, J.Širina, P.Sakne, N.Ķigure
50,71 Saldus U18
  L.Ķirse, S.Sergejeva, D.Lasmane, N.Grišāne
51,40 Arkādija U18
  J.Zīle, N.Jastrebova, P.Gromova, M.Ševcova
  4x400 m
3:43,52 Latvijas izlase U20
  P.Sarmule, P.Cīrule, A.H.Gromova, P.K.Skalberga
4:11,34 Daugavpils ISVS
  V.Popovičeva, J.Soldatenkova, E.Gumarova, A.Kisele
4:23,32 Liepāja
  A.Šterna, M.M.Zabe, A.Arberga, A.Askarova
  Mazā zviedru stafete (100m+200m+300m+400m)
2:19,90 Arkādija U20
  J.Širina, P.Cīrule, A.Siņegubova, N.Ķigure
2:21,80 Arkādija U18
  K.Vanadziņa, I.Mauriņa,J.Romaņenko, M.Ševcova
2:23,78 Liepāja U16 
  K.Kločko, N.Laņeca, R.Kriķe, L.Osipenko
2:24.10 Arkādija I kom. U16
  D.L.Paegle, M.Puzirevska, K.Vīduša, V.Kārkliņa
2:25,68 Iecava U20
  A.Tamane, E.T.Šusta, A.H.Gromova, P.Kaupe
2:26.84 Ogres nov. SC U16
  I.Mackeviča, E.T.Lazdiņa, V.Dimza, L.Vasioleka
2:27.40 LBJSA U16
  L.Ozola, A.Lāce, P.A.Veide, M.Kļavniece
2:28,25 Daugavpils nov.U 20
  O.Ignatjrva, J.Ignatjeva, D.Stepanova, V.Jevdokimova
2:28.44 Limb./Salacgr.U 18
  A.E.Elksne, A.Šmite, K.Zaula, R.Špone
2:29.65 LBJSA U16
  M.Kļavniece, A.Lāce, L.Ozola, P.A.Veide

 

  4x400 m MIX
3:30,14 Latvijas izlase U20
  A.H.Gromova, P.Cīrule, O.Bambals, A.Pastors
3:33,70 Latvijas izlase U18
  I.Mauriņa, J.Romaņenko, E.V. Beļašovs, M.Gržibovskis
  4x200 m (telpās) MIX
1:35,74 Arkādija
  A.Ozols-Melķisis, V.Valinščikovs, A.Gūtmane, E.Šefere
1:36,54 Bauska
  K.Lauva, E.Rūgums, G.K.Dreimane, K.Frolova
1:37,29 Latvijas izlase U20
  M.A.Zīverte, K.Blaževiča, D.Ļašenko, O.Bambals 
1:37,83 Liepāja
  A.Vecbaštiks, D.Ļašenko, G.Griezīte, K.Sprūde
1:39,38 Liepāja U20
  G.Griezīte, A.Askarova, D.Ļašenko, A.Vecbaštiks
1:40,69 Bauska U18
  A.Miļūne, G.K.Dreimane, A.Sūna, K.Lauva
1:40,78 Arkādija U18
  A.Judovs, I.Mauriņa, J.Romaņenko, A.Kalnpurs
1:41,48 Arkādija U20
  A.Korčagins, K.Liede, J.Širina, B.Zvirgzdiņa
1:42,50 Saldus
  R.Rozenbahs, M.Mehaņikovs, L.Ķirse, D.Lasmane
1:42,55 Daugavpils
  E.V.Beļašovs, A.Visockis, A.Kisele, J.Soldatenkova