401
|
Sanija Ūdre
|
2006
|
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
402
|
Madara Senkāne
|
2007
|
|
403
|
Agnese Šalna
|
2007
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
404
|
Anete Gogule
|
2007
|
Jēkabpils Sporta skola
|
405
|
Roberta Ernsone
|
2007
|
Saldus novada sporta skola
|
406
|
Paula Špade
|
2006
|
Sporta skola Arkādija
|
407
|
Karlīna Boka
|
2007
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
408
|
Denēra Auniņa
|
2006
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
409
|
Tīna Roberta Jučere
|
2007
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
|
410
|
Megija Sālava
|
2007
|
Saldus novada sporta skola
|
411
|
Enija Muceniece
|
2007
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
412
|
Beāte Tolmane
|
2007
|
Jūrmalas sporta skola
|
413
|
Zaiga Paegle
|
2006
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
414
|
Emīls Lamba
|
2007
|
Jēkabpils Sporta skola
,
ASD Enterprise Sport & Service
|
415
|
Lauris Garbars
|
2006
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
,
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
|
416
|
Rikardo Enītis
|
2007
|
|
417
|
Adrians Hildebrants
|
2006
|
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
418
|
Artjoms Pavlovs
|
2007
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
419
|
Adriāns Grīnvalds Ozols
|
2007
|
Ogres novada sporta centrs
|
420
|
Deivids Uļskis
|
2006
|
Saldus novada sporta skola
|
421
|
Iļja Polis
|
2007
|
Balvu Sporta skola
|
422
|
Kristians Markss
|
2006
|
Smiltenes sporta centrs
,
Valmieras Sporta skola
|
423
|
Mārtiņš Račis
|
2007
|
Tukuma sporta skola
|
424
|
Filips Rilss
|
2007
|
Salaspils sporta skola
|
425
|
Viesturs Paegle
|
2007
|
Jelgavas novada Sporta centrs
|
426
|
Raivis Andriksons
|
2007
|
Ogres novada sporta centrs
|
427
|
Adrians Zviedris
|
2007
|
Limbažu novada Sporta skola
|
428
|
Niklāvs Skujiņš
|
2007
|
Rūjienas Sporta skola
|
429
|
Sergejs Laskins
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
430
|
Kristers Ernests Brikmanis
|
2007
|
Saldus novada sporta skola
|
431
|
Ivars Secis
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
432
|
Endijs Immers
|
2007
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
JS 3. novada pārvalde
|
433
|
Ēriks Mežāks
|
2007
|
|
434
|
Krišjānis Martins Ivanovs
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
435
|
Roberts Boreiko
|
2007
|
Ogres novada sporta centrs
|
436
|
Nils Straševskis
|
2007
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
437
|
Leons Ziders
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
438
|
Edijs Dobelis
|
2008
|
|
439
|
Mariks Ļebedevs
|
2008
|
Krāslavas novada sporta skola
|
440
|
Ņikita Nazarovs
|
2008
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
441
|
Daniels Tupureins
|
2008
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
|
442
|
Niks Kalvāns
|
2008
|
Limbažu novada Sporta skola
|
443
|
Tomass Līrums
|
2008
|
Iecavas sporta skola Dartija
|
444
|
Aleks Ajibola Dezmonds
|
2009
|
Limbažu novada Sporta skola
|
445
|
Markuss Kļaviņš
|
2008
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
446
|
Toms Melderis
|
2008
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
|
447
|
Kristofers Štegmanis
|
2009
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
|
448
|
Miks Kniksts
|
2008
|
Ogres novada sporta centrs
|
449
|
Bruno Jansons
|
2009
|
Sporta skola Arkādija
|
450
|
Rihards Katkovskis
|
2008
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
451
|
Ričards Miķelsons
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
452
|
Georgs Valters
|
2008
|
Balvu Sporta skola
|
453
|
Kārlis Edvards Piņķis
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
454
|
Rainers Cinis
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
455
|
Kārlis Matīss Ieviņš
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
456
|
Linards Bojans
|
2008
|
Limbažu novada Sporta skola
|
457
|
Nazars Pupins
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
458
|
Kristers Odzelevičs
|
2008
|
Talsu novada Sporta skola
|
459
|
Dmitrijs Adamovičs
|
2009
|
Krāslavas novada sporta skola
|
460
|
Krišjānis Roze
|
2008
|
|
461
|
Valters Kulakovs
|
2009
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
462
|
Emīls Krauze
|
2009
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
463
|
Kristers Balans
|
2009
|
Jelgavas novada Sporta centrs
|
464
|
Edgars Brežinskis
|
2009
|
Talsu novada Sporta skola
|
465
|
Matīss Veiss
|
2009
|
|
466
|
Edgars Vilks
|
2008
|
Lāča sporta skola
|
467
|
Oskars Ēriks Dinka
|
2009
|
Jelgavas novada Sporta centrs
|
468
|
Rovens Rozenbergs
|
2009
|
Lāča sporta skola
|
469
|
Ralfs Kondratjuks
|
2009
|
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
470
|
Toms Svirkovskis
|
2008
|
Jelgavas novada Sporta centrs
|
471
|
Kārlis Marks Konoščenoks
|
2008
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
472
|
Artis Lokmanis
|
2008
|
Lāča sporta skola
|
473
|
Ernests Ulass
|
2008
|
Ogres novada sporta centrs
|
474
|
Madara Kļavniece
|
2006
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Valmieras Sporta skola
|
475
|
Marks Kornets
|
2007
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
476
|
Toms Rainers Feldmanis
|
2006
|
Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
477
|
Indra Mackeviča
|
2005
|
Ogres novada sporta centrs
|
478
|
Marta Balanasa
|
2005
|
Siguldas Sporta skola
|
479
|
Renāte Beļājeva
|
2004
|
Sporta klubs AŠAIS
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
480
|
Gunta Vaičule
|
1995
|
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
,
Rēzeknes novads
,
Atletica Cascina
|
481
|
Gabriela Lūse
|
2004
|
Lāča sporta skola
|
482
|
Jānis Sproga
|
2005
|
Sporta skola Arkādija
|
483
|
Egija Mihailova
|
2009
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
484
|
Laura Petrovska
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
485
|
Dārta Cipule
|
2008
|
Sporta klubs AŠAIS
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
486
|
Daniela Janava
|
2008
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
487
|
Sofija Pilāte
|
2008
|
Salaspils sporta skola
|
488
|
Daniels Ģiedris
|
2008
|
Jēkabpils Sporta skola
|
489
|
Dāvis Bergs
|
2009
|
Valmieras Sporta skola
|
490
|
Izabella Bogdanova
|
2005
|
Sporta skola Arkādija
|
491
|
Elīza Krista Kiršblūma
|
2004
|
Valmieras Sporta skola
|
492
|
Albertīna Rudņeva
|
2004
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
493
|
Patrīcija Feldmane
|
2005
|
Sporta skola Arkādija
|
494
|
Evelīna Klempere
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
495
|
Karlīna Utkina
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
496
|
Ieva Kalniņa
|
2007
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
497
|
Sanija Gasparoviča
|
2007
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
498
|
Laura Pigore
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
499
|
Laura Ozola
|
2007
|
Ādažu bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
|
500
|
Rebeka Juhnoviča
|
2006
|
Sporta skola Arkādija
|
501
|
Viktorija Bogdanova
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
,
A.S.D.Atletica Gran Sasso Teramo
|
502
|
Sintija Birzniece
|
2008
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
503
|
Laura Ozerova
|
2008
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
504
|
Luīze Mitenberga
|
2009
|
Sporta skola Arkādija
|
505
|
Alise Komasa
|
2009
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
506
|
Justīne Dille
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
507
|
Anete Pētersone
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
508
|
Sofija Bokāne
|
2009
|
Jēkabpils Sporta skola
|
509
|
Kate Jukuma
|
2009
|
Siguldas Sporta skola
|
510
|
Luīze Rajecka
|
2009
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
,
Sporta klubs AŠAIS
|
511
|
Elita Tauriņa
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
512
|
Kate Birzniece
|
2009
|
Sporta skola Arkādija
|
513
|
Lillija Brice
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
514
|
Jelizaveta Jelagina
|
2008
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
515
|
Emīlija Vīksna
|
2009
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
516
|
Asnate Caune
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
517
|
Agate Miglāne
|
2009
|
Jēkabpils Sporta skola
|
518
|
Laura Ruģele
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
519
|
Stella Paltiņa
|
2008
|
Sporta klubs AŠAIS
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
520
|
Karīna Ņikuļina
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
521
|
Ričards Logins
|
2009
|
Aizkraukles novada Sporta skola
,
Kokneses sporta centrs
|
522
|
Gustavs Jankevičs
|
2008
|
Siguldas Sporta skola
|
523
|
Maksims Kudrjavcevs
|
2009
|
Ogres novada sporta centrs
|
524
|
Kristaps Karvelis
|
2008
|
Ogres novada sporta centrs
|
525
|
Rihards Žvīgulis
|
2008
|
|
526
|
Kalvis Jurgensons
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
527
|
Kristians Armands Kazaks
|
2008
|
Iecavas sporta skola Dartija
|
528
|
Emīls Gaiduks
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
529
|
Artjoms Lemešs
|
2008
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
530
|
Emīls Strazdiņš
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
531
|
Mārtiņš Renāts Jukšs
|
2009
|
Jēkabpils Sporta skola
|
532
|
Guntars Kalva
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
533
|
Henriks Jēkabsons
|
2009
|
Royal White Star AC
|
534
|
Daniels Gribs
|
2008
|
Salaspils sporta skola
|
535
|
Rihards Vladimirovs
|
2008
|
Salaspils sporta skola
|
536
|
Rodrigo Berkans
|
2009
|
Limbažu novada Sporta skola
|
537
|
Dāvis Zariņš
|
2008
|
Valmieras Sporta skola
|
538
|
Toms Ozols
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
539
|
Krists Sakniņš
|
2009
|
Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
|
540
|
Martins Stūrītis
|
2009
|
Siguldas Sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
541
|
Teodors Godiņš
|
2008
|
Sporta klubs AŠAIS
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
542
|
Kārlis Ancāns
|
2005
|
Sporta skola Arkādija
|
543
|
Miks Jānis Caune
|
2004
|
Ogres novada sporta centrs
|
544
|
Matīss Oto Filippovs
|
2004
|
Siguldas Sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
545
|
Daniels Šimaņecs
|
2005
|
Valmieras Sporta skola
|
546
|
Reinis Feldmanis
|
2004
|
Valmieras Sporta skola
|
547
|
Andris Liepiņš
|
2005
|
Metroons Sporta klubs
,
Sporta skola Arkādija
|
548
|
Liners Laizāns
|
2005
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
549
|
Olivers Laizāns
|
2005
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
550
|
Emīls Smildziņš
|
2006
|
Jūrmalas sporta skola
|
551
|
Rihards Sitniks
|
2007
|
Krāslavas novada sporta skola
|
552
|
Artūrs Polis
|
2007
|
Siguldas Sporta skola
|
553
|
Kristaps Garančs
|
2006
|
Siguldas Sporta skola
|
554
|
Jurģis Bakanauskis
|
2006
|
Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
555
|
Roberts Noviks
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
,
A.S.D.Atletica Gran Sasso Teramo
|
556
|
Ēriks Anspaks
|
2007
|
Salaspils sporta skola
|
557
|
Roberts Cercins
|
2007
|
Sporta klubs AŠAIS
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
558
|
Roberts Šers
|
2006
|
Ogres novada sporta centrs
|
559
|
Jānis Stūrītis
|
2006
|
Siguldas Sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
A.S.D.Atletica Gran Sasso Teramo
|
560
|
Arnis Pirožoks
|
2004
|
Daugavpils Sporta skola
|
561
|
Anatolijs Šavecs
|
2000
|
Daugavpils Sporta skola
|
562
|
Andis Briška
|
2003
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
563
|
Natālija Pavloviča
|
2005
|
Daugavpils Sporta skola
|
564
|
Jolanta Karloviča
|
2007
|
Daugavpils Sporta skola
|
565
|
Dagmāra Midzene
|
2005
|
Jēkabpils Sporta skola
,
Jēkabpils Sporta centrs
,
Atletica Cascina
|
566
|
Madara Jančenko
|
2002
|
RTU SPORTS
|
567
|
Liega Krasovska
|
2000
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
RTU SPORTS
|
568
|
Maksims Nevlevs
|
2005
|
Daugavpils Sporta skola
|
569
|
Mārtiņš Geižāns
|
2009
|
Sēlijas Sporta skola
|
570
|
Mārcis Gaštols
|
2007
|
Sēlijas Sporta skola
|
571
|
Gatis Vilcāns
|
2003
|
Līvānu novada vieglatlētikas klubs
|
572
|
Rinalds Smilga
|
2001
|
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
RTU SPORTS
|
573
|
Ņikita Kaseckis
|
2004
|
Ludzas novada Sporta skola
|
574
|
Artūrs Miķelsons
|
2004
|
Sporta skola Arkādija
|
575
|
Kristers Pujāts
|
2007
|
Sporta skola Arkādija
|
576
|
Angelīna Hersoņece
|
2007
|
Daugavpils Sporta skola
|
577
|
Evelīna Žanete Švirkste
|
2005
|
Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
578
|
Laura Ribakova
|
2007
|
Daugavpils Sporta skola
,
Vieglatlētikas klubs "SATURN 7"
|
579
|
Elisa Nasiri
|
2007
|
Valmieras Sporta skola
|
580
|
Elza Lešinska
|
2002
|
Sporta skola Arkādija
,
A.S.D.Atletica Gran Sasso Teramo
|
581
|
Raivo Bunde
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
,
USD Elite Giovani Atleti
|
582
|
Daniela Lasmane
|
2003
|
Running Club Napoli
,
Sporta skola Arkādija
,
Liesma Sporta biedrība
|
583
|
Madara Lungeviča
|
2001
|
Vecumnieku Sporta skola
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
584
|
Paula Katrīna Skalberga
|
2002
|
Sporta skola Arkādija
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
585
|
Ieva Pauniņa
|
1999
|
Jūrmalas sporta skola
|
586
|
Viktorija Daškeviča
|
2006
|
Daugavpils Sporta skola
|
587
|
Elīna Gumarova
|
2000
|
Daugavpils Sporta skola
|
588
|
Katrīna Ģeidāne
|
2004
|
|
589
|
Lauma Kalniņa
|
2007
|
|
590
|
Dinija Šķeltiņa
|
2008
|
Sēlijas Sporta skola
|
591
|
Alise Brikule
|
2005
|
Lielvārdes Sporta centrs
|
592
|
Marks Grantiņš
|
2003
|
Liepāja
,
Sporta skola Arkādija
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
593
|
Māris Grēniņš
|
1981
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
594
|
Aleksandrs Kucs
|
2000
|
Jēkabpils Sporta centrs
|
595
|
Aleksandrs Visockis
|
1999
|
Daugavpils Sporta skola
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
596
|
Dēvids Geks
|
2005
|
Daugavpils Sporta skola
|
597
|
Roberts Vītols
|
2003
|
Kuldīgas novada sporta skola
,
Sporta skola Arkādija
|
598
|
Oskars Bārtuls
|
2006
|
Daugavpils Sporta skola
|
599
|
Markus Urtāns
|
2003
|
|
600
|
Nils Jakovels
|
2004
|
|