Sportistu reģistrs 2022. gadā

Saraksts - Sportistu reģistrs 2021
Saraksts - Sportistu reģistrs 2022

Rāda no 1. līdz 200. no kopā 4390 ierakstiem.
# Sportists Dzimšanas datums Organizācija
1 Pauls Bertrams Klucis 1997 Mārupes sporta centrs , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
2 Mareks Ārents 1986 Ventspils OC , ASD Enterprise Sport & Service
3 Valters Kreišs 2003
4 Ildze Bortaščenoka 1987 Ventspils OC , GS Trentino Valsugana
5 Laura Ikauniece 1992 Ventspils olimpiskā vienība
6 Sima Aškinezere 2006 Sporta skola Arkādija , Atletica Cascina
7 Dāvis Zariņš 2008 Valmieras Sporta skola
8 Daniels Šabovičs 2007 Ķekavas novada sporta skola
9 Ēriks Mežāks 2007 Jēkabpils Sporta skola
10 Tomass Baumanis 2008 Valmieras Sporta skola
11 Renārs Rozenfelds 2008 Salaspils sporta skola
12 Dāvis Roberts Arbidāns 2008 Limbažu novada Sporta skola
13 Adrians Zviedris 2007 Limbažu novada Sporta skola
14 Artūrs Audže 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
15 Mareks Kašs 2007 Valmieras Sporta skola
16 Emīls Bāliņš 2008 Valmieras Sporta skola
17 Gustavs Sniedze 2008 Lielvārdes Sporta centrs
18 Dāvis Bāliņš 2008 Valmieras Sporta skola
19 Niks Kalvāns 2008 Limbažu novada Sporta skola
20 Toms Jansons 2008 Limbažu novada Sporta skola
21 Markuss Berkolts 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola
22 Ralfs Bartušauskis 2007 Salaspils sporta skola
23 Guntars Gremze 2008 Sēlijas Sporta skola
24 Agris Rūdolfs Rencis 2007 Limbažu novada Sporta skola
25 Toms Silinieks 2008 Balvu Sporta skola
26 Filips Rilss 2007 Salaspils sporta skola
27 Markuss Priedītis 2007 Smiltenes sporta centrs
28 Gustavs Ailts 2007 Limbažu novada Sporta skola
29 Artis Āboliņš 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola
30 Eduards Strelkovs 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
31 Marta Gribuste 2004 Ogres novada sporta centrs
32 Emmija Ivule 2003 Ķekavas novada sporta skola , CUS CATANIA
33 Evelīna Krakope 2003 Balvu Sporta skola
34 Anastasija Dekterjova 2004 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
35 Justīne Stašulāne 2004 Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
36 Diāna Valdmane 2004 Valmieras Sporta skola
37 Anna Dreismane 2004 Ogres novada sporta centrs
38 Aleksandra Soročina 2004 Krāslavas sporta skola
39 Katrīna Ļaksa 2003 Krāslavas sporta skola
40 Amanda Umule 2004 Ogres novada sporta centrs
41 Ērika Līna Rivseniece 2003 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
42 Renāte Beļājeva 2004 Sporta klubs AŠAIS , Cēsu pilsētas Sporta skola
43 Annija Miļūne 2004 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
44 Dita Apsīte 2003 Valmieras Sporta skola
45 Linda Atvare 2004 Ķekavas novada sporta skola
46 Justīne Paula Zīle 2003 Sporta skola Arkādija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
47 Matīss Čakšs 2003 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
48 Marks Kalniņš 2004 Valmieras Sporta skola
49 Markuss Jākobsons 2003 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
50 Edvarts Eglītis 2004 Jēkabpils Sporta skola , Jēkabpils sporta centrs
51 Kārlis Antaļiks 2004 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
52 Artūrs Siliņš 2003 Dienvidkurzemes Sporta skola
53 Jēkabs Čudars 2004 Salaspils sporta skola
54 Dāvis Gaiziņš 2003 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
55 Ernests Namnieks 2004 Sporta skola Arkādija , ASD ARCA ATLETICA AVERSA
56 Krišjānis Salenieks 2004 Siguldas Sporta skola
57 Niklāvs Lipskis 2003 Lielvārdes Sporta centrs
58 Dāvids Litovčenko 2004 Sporta skola Arkādija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
59 Jānis Bērziņš 2003 Limbažu novada Sporta skola
60 Artjoms Kalnpurs 2003 Sporta skola Arkādija
61 Kārlis Degins 2003 Ķekavas novada sporta skola
62 Ginters Ķelps 2003 Smiltenes sporta centrs
63 Artjoms Jemeļjanovičs 2003 Krāslavas sporta skola
64 Anastasija Spirina 2006 Latvijas Skriešanas sporta centrs
65 Samanta Ozoliņa 2005 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
66 Katrīna Kleinberga 2006 Lielvārdes Sporta centrs
67 Emīlija Štelmakere 2006 Lielvārdes Sporta centrs
68 Sanija Maskale 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
69 Kristena Deine 2006 Valmieras Sporta skola
70 Elīza Paveljeva 2006 Jēkabpils Sporta skola
71 Sanija Ūdre 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
72 Amanda Ziediņa 2006 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
73 Kristija Karolīna Pole 2005 Valmieras Sporta skola
74 Jete Laiva 2005 Siguldas Sporta skola
75 Paula Lužinska 2006 Valmieras Sporta skola
76 Līva Nagle 2006 Sēlijas Sporta skola
77 Marta Klinsone 2005 Siguldas Sporta skola
78 Pērle Austra Veide 2005 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola
79 Elizabete Kociņa 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
80 Madara Bērziņa 2005 Valmieras Sporta skola
81 Raens Marko Rozenbergs 2006 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
82 Kristiāns Markss 2006 Smiltenes sporta centrs
83 Dominiks Majorovs 2006 Ķekavas novada sporta skola
84 Jānis Samuels Miločkins 2005 Lielvārdes Sporta centrs
85 Raivis Rampāns 2006 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
86 Lauris Eglītis 2005 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
87 Emīls Bangevics 2005 Siguldas Sporta skola
88 Raivo Malinovskis 2006 Dagdas Sporta skola
89 Regnārs Tamms 2005 Smiltenes sporta centrs
90 Edmunds Mertens 2005 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
91 Jorens Miķelsons 2005 Smiltenes sporta centrs
92 Dēvids Geks 2005 Krāslavas sporta skola
93 Francis Gustavs Gelpers 2006 Sporta skola Arkādija , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
94 Renārs Jumiķis 2005 Siguldas Sporta skola
95 Everts Hemmelis 2005 Valmieras Sporta skola
96 Toms Rainers Feldmanis 2006 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
97 Anete Gogule 2007 Jēkabpils Sporta skola
98 Lauma Kalniņa 2007 Jēkabpils Sporta skola
99 Dārta Kalniņa 2007 Valmieras Sporta skola
100 Elīna Estere Dzedone 2007 Valmieras Sporta skola
101 Emīlija Pinka 2008 Lielvārdes Sporta centrs
102 Sofija Pilāte 2008 Salaspils sporta skola
103 Nellija Kleimane 2008 Latvijas Skriešanas sporta centrs
104 Ariana Buliņa 2008 Valmieras Sporta skola
105 Marta Aleksandra Jansone 2007 Valmieras Sporta skola
106 Karīna Ņikuļina 2008 Valmieras Sporta skola
107 Elīna Ivanova 2007 Jēkabpils Sporta skola
108 Elīza Markevica 2008 Valmieras Sporta skola
109 Anete Pētersone 2008 Valmieras Sporta skola
110 Sanija Ramona Ābeltiņa 2007 Valmieras Sporta skola
111 Agate Bainora 2007 Salaspils sporta skola
112 Aivita Cipruse 2007 Valmieras Sporta skola
113 Agnese Zvaigzne Elksnīte 2007 Jēkabpils Sporta skola
114 Undīne Goligina 2007 Dagdas Sporta skola
115 Krista Kristiāna Tene 2007 Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
116 Endija Aleksejeva 2008 Sēlijas Sporta skola
117 Valērija Čuhnova 2007 Smiltenes sporta centrs
118 Samanta Gukļivska 2007 Tukuma sporta skola
119 Estere Kļaviņa 2007 Salaspils sporta skola
120 Luīze Bērtiņa 2008 Limbažu novada Sporta skola
121 Anna Līva Lizbovska 2007 Sporta skola Arkādija
122 Jeļizaveta Marija Vinogradova 2007 Sporta skola Arkādija
123 Lorēna Anna Briede 2007 Sporta skola Arkādija
124 Gvido Miezers 2003 Iecavas sporta skola Dartija , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
125 Aleksandra Pikeringa 2005 Sporta skola Arkādija
126 Kamila Aleksa Krustiņa 2006 Ogres novada sporta centrs
127 Kate Zaķe 2006 Sporta skola Arkādija
128 Dagmāra Midzene 2005 Jēkabpils Sporta skola , Jēkabpils sporta centrs
129 Indra Mackeviča 2005 Ogres novada sporta centrs
130 Rēzija Vītola 2006 Jēkabpils Sporta skola
131 Agate Lāce 2005 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola , Running Club Napoli
132 Mārcis Baldonis 2006 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
133 Adrians Šiļins 2006 Sporta skola Arkādija
134 Ralfs Tomsons 2006 Valmieras Sporta skola
135 Kārlis Mūrnieks 2005 Smiltenes sporta centrs
136 Ričards Peders 2005 Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija , Valmieras Sporta skola , ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
137 Dārta Cipule 2008 Sporta klubs AŠAIS , Cēsu pilsētas Sporta skola
138 Lauma Medne 2007 Valmieras Sporta skola
139 Luīze Biezbārde 2007 Valmieras Sporta skola
140 Melānija Fjodorova 2008 Valmieras Sporta skola
141 Emīlija Zaķe 2008 Sporta skola Arkādija
142 Kristiāna Kudle 2008 Sporta skola Arkādija
143 Marta Grandāne 2007 Sēlijas Sporta skola
144 Madara Senkāne 2007 Valmieras Sporta skola
145 Linda Zemīte 2007 Jēkabpils Sporta skola
146 Tīna Roberta Briša 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola , Latvijas Bērnu un Jauniešu Sporta asociācija
147 Kate Mozga 2008 Sporta skola Arkādija
148 Kristaps Karvelis 2008 Dagdas Sporta skola
149 Rihards Katkovskis 2008 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
150 Ēriks Anspaks 2007 Salaspils sporta skola
151 Daniels Gribs 2008
152 Tomass Kvasts 2007 Cēsu pilsētas Sporta skola
153 Rihards Vladimirovs 2008 Salaspils sporta skola
154 Mārcis Gaštols 2007 Sēlijas Sporta skola
155 Emīls Lamba 2007 Jēkabpils Sporta skola
156 Dace Bērziņa 2004 Jēkabpils Sporta skola
157 Krista Ronberga 2004 Tukuma sporta skola
158 Sara Dilane 2004 Sporta skola Arkādija
159 Krista Ķepīte 2004 Valmieras Sporta skola
160 Lāsma Zemīte 2003 Jēkabpils Sporta skola , Jēkabpils sporta centrs
161 Alise Gabriela Miteniece 2008 Jēkabpils Sporta skola
162 Laura Pigore 2007 Siguldas Sporta skola
163 Kristīne Borovikova 2008 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
164 Asnate Caune 2008 Valmieras Sporta skola
165 Letīcija Skudra 2007 Lielvārdes Sporta centrs
166 Aleksandra Volkane 2008 Sporta skola Arkādija
167 Sanija Gasparoviča 2007 Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
168 Diāna Bičkovska 2007 Sporta skola Arkādija
169 Monta Marija Kozlovska 2006 Lielvārdes Sporta centrs
170 Līva Elīza Andersone 2006 Ogres novada sporta centrs
171 Anna Marija Mackare 2005 Dienvidkurzemes Sporta skola
172 Evelīna Breidaka 2005 Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
173 Austra Ošiņa 2006 Sporta skola Arkādija , Atletica Cascina
174 Elīza Krista Kiršblūma 2004 Valmiera , Valmieras Sporta skola
175 Valērija Curikova 2004 Sporta skola Arkādija
176 Anastasija Močalova 2004 Sporta skola Arkādija
177 Evelīna Krista Sitnika 2003 Krāslavas sporta skola
178 Mārcis Gabranovs 2008 Sēlijas Sporta skola
179 Edijs Dobelis 2008 Jēkabpils Sporta skola
180 Emīls Strazdiņš 2008 Valmieras Sporta skola
181 Helvijs Zeps 2007 Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
182 Raitis Mendriks 2007 Tukuma sporta skola
183 Roberts Cercins 2007 Sporta klubs AŠAIS , Cēsu pilsētas Sporta skola
184 Teodors Godiņš 2008 Sporta klubs AŠAIS , Cēsu pilsētas Sporta skola
185 Emīls Matiass Reinfelds 2007 Sporta skola Arkādija , Metroons Sporta klubs
186 Ralfs Dzosens 2007 Ogres novada sporta centrs
187 Armands Lagzdiņš 2007 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
188 Kristaps Garančs 2006 Siguldas Sporta skola
189 Niks Ričards Odiņš 2006 Dienvidkurzemes Sporta skola
190 Viesturs Gerke 2006 Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
191 Donats Urtāns 2005 Jēkabpils Sporta skola
192 Roberts Šers 2006 Ogres novada sporta centrs
193 Kristers Kudlis 2006 Sporta skola Arkādija
194 Daniels Šimaņecs 2005 Valmieras Sporta skola
195 Kārlis Stukāns 2005 Ogres novada sporta centrs
196 Kārlis Ancāns 2005 Sporta skola Arkādija
197 Matīss Oto Filippovs 2004 Siguldas Sporta skola , Murjāņu sporta ģimnāzija
198 Jānis Riekstiņš 2004 Sporta skola Arkādija
199 Reinis Feldmanis 2004 Valmieras Sporta skola
200 Miks Jānis Caune 2004 Sporta skola Arkādija , Metroons Sporta klubs