2009.08.29 - LSC atklātais čemp. stadiona 5.kārta (100-stundas skr.č) - LV
Nr. |
Uzvārds, Vārds |
Rezultāts |
Vieta |
Sp.kl. |
Vējš |
Punkti |
Dz.datums |
Vec.gr. |
Klubs |
Treners |
Vīrieši 100m (Stadionā) Elektrona laiks, Disciplīna ir sertificēta |
1. |
Skadiņš Viesturs |
11.80 |
1 |
|
|
|
1986 |
V-30 |
|
|
2. |
Noveičuks Arnis |
12.00 |
2 |
|
|
|
1988.01.01 |
V-30 |
Rīgas nov, Žolneroviča skriešanas klubs |
|
3. |
Slobodjans Mitrofans |
12.60 |
3 |
|
|
|
1985.05.23 |
V-30 |
LSC, Rīga |
|
4. |
Serjogins Dmitrijs |
13.30 |
4 |
|
|
|
1993.02.23 |
V-30 |
Valmieras VK |
Ravinskis Raitis |
5. |
Kaugers Raimonds |
14.00 |
5 |
|
|
|
1960.05.20 |
V-60 |
LSC |
|
6. |
Žukovskis Leons |
14.90 |
6 |
|
|
|
1944.04.28 |
V-75 |
LSC, Rīga |
|
7. |
Zvirgzdiņš Gustavs |
18.60 |
7 |
|
|
|
2000.01.13 |
V-18 |
Jūrmalas SS |
Titovs Anatolijs, Titovs Aleksandrs |
8. |
Neiburgs Leonīds |
20.40 |
8 |
|
|
|
1933.09.24 |
V-75 |
LSC |
|
Sievietes 100m (Stadionā) Elektrona laiks, Disciplīna ir sertificēta |
1. |
Dābola Daiga |
14.50 |
1 |
|
|
|
1979.04.12 |
S-40 |
Jelgava, SK Ozolnieki |
|
2. |
Valtasa Sabīne |
19.20 |
2 |
|
|
|
2000.11.02 |
S-18 |
SS Arkādija, SK Metroons/Nike |
Beļinskis Juris |
3. |
Valtasa Amanda |
30.20 |
3 |
|
|
|
2005.08.11 |
S-18 |
SK Metroons/Nike, SS Arkādija |
Beļinskis Juris |
Vīrieši Stundas skrējiens (Stadionā) Rokas laiks, Disciplīna ir sertificēta |
1. |
Valtass Ivars |
16734 |
1 |
|
|
|
1969.08.04 |
V-50 |
SK Metroons/Nike, Mārupe |
Beļinskis Juris |
2. |
Seļivanovs Mihails |
16584 |
2 |
|
|
|
1971.04.16 |
V-50 |
LSC, Rīga |
|
3. |
Pakārklis Māris |
16500 |
3 |
|
|
|
1975.08.03 |
V-40 |
Maratona klubs/Rīga |
Patstāvīgi |
4. |
Timermanis Ervīns |
15729 |
4 |
|
|
|
1975.02.10 |
V-40 |
LSC, SK Ozolnieki |
|
5. |
Ķeģis Gunārs |
15724 |
5 |
|
|
|
1967.12.08 |
V-50 |
LSC, VSK Noskrien |
Patstāvīgi |
6. |
Koberņiks Dmitrijs |
14744 |
6 |
|
|
|
1972 |
V-50 |
|
|
7. |
Bartaševičs Rolands |
14713 |
7 |
|
|
|
1986.06.26 |
V-30 |
SK Ozolnieki, LSC, VSK Noskrien |
|
8. |
Pāže Andis |
14062 |
8 |
|
|
|
1967.07.20 |
V-50 |
Jelgava, LSC, SK Ozolnieki |
|
9. |
Slobodjans Mitrofans |
13750 |
9 |
|
|
|
1985.05.23 |
V-30 |
LSC, Rīga |
|
10. |
Suborins Viktors |
13519 |
10 |
|
|
|
1951.06.18 |
V-70 |
LSC |
|
11. |
Arseņjevs Jevgēnijs |
13488 |
11 |
|
|
|
1980 |
V-40 |
|
|
12. |
Kalniņš Didzis |
13380 |
12 |
|
|
|
1967.12.22 |
V-50 |
LSC, Maratona klubs, Rīga |
|
13. |
Sergejevs Aleksandrs |
13081 |
13 |
|
|
|
1959.11.04 |
V-65 |
LSC |
|
14. |
Marčinkus Jānis |
12939 |
14 |
|
|
|
1956.02.28 |
V-65 |
Jelgava, SK Ozolnieki |
|
15. |
Kālis Edgars |
12862 |
15 |
|
|
|
1953.01.20 |
V-70 |
LSC |
|
16. |
Kopmanis Jānis |
12848 |
16 |
|
|
|
1962.01.16 |
V-60 |
Maratona klubs/Rīga |
|
17. |
Adamovičs-Rāts Jānis |
12845 |
17 |
|
|
|
1946.04.18 |
V-75 |
LSC, SK Ozolnieki |
|
18. |
Podiņš Aivars |
12559 |
18 |
|
|
|
1937.01.26 |
V-75 |
LSC |
|
19. |
Šmidlers Andulis |
12381 |
19 |
|
|
|
1967.06.14 |
V-50 |
LSC, VSK Noskrien |
|
20. |
Bērziņš Juris |
11520 |
20 |
|
|
|
1945.10.17 |
V-75 |
LSC, SK Ozolnieki |
|
21. |
Lūsis Jānis |
11355 |
21 |
|
|
|
1941.03.21 |
V-75 |
LSC, Carnikava |
|
22. |
Kaugers Raimonds |
11335 |
22 |
|
|
|
1960.05.20 |
V-60 |
LSC |
|
23. |
Reinfelds Valdis |
11249 |
23 |
|
|
|
1942.01.30 |
V-75 |
LSC |
|
24. |
Kamišāns Viktors |
11222 |
24 |
|
|
|
1937.03.25 |
V-75 |
LSC |
|
25. |
Jermolajevs Georgs |
11210 |
25 |
|
|
|
1942.11.17 |
V-75 |
LSK, LSC |
|
26. |
Kaļimuļin Zemfir |
11160 |
26 |
|
|
|
1957.11.15 |
V-65 |
LSC |
|
27. |
Safutins Viktors |
11054 |
27 |
|
|
|
1946.09.02 |
V-75 |
Maratona klubs/Rīga |
|
28. |
Jakubovičs Jūlijs |
10785 |
28 |
|
|
|
1938.12.20 |
V-75 |
LSC |
|
29. |
Vurcels Igors |
10722 |
29 |
|
|
|
1941.09.26 |
V-75 |
LSC |
|
30. |
Sisojevs Aleksandrs |
10708 |
30 |
|
|
|
1950 |
V-70 |
|
|
31. |
Lūsis Kārlis |
10529 |
31 |
|
|
|
1996.12.01 |
V-18 |
Carnikavas novads, LSC |
|
32. |
Stonkus Vladislavs |
9330 |
32 |
|
|
|
1936 |
V-75 |
|
|
33. |
Ajevskis Rolands |
9245 |
33 |
|
|
|
1934.06.07 |
V-75 |
LSC |
|
Sievietes Stundas skrējiens (Stadionā) Rokas laiks, Disciplīna ir sertificēta |
1. |
Lūse Ināra |
14709 |
1 |
|
|
|
1962.09.01 |
S-60 |
Carnikava, LSC, Rīga |
Patstāvīgi |
2. |
Lina Dace |
13700 |
2 |
|
|
|
1981.12.01 |
S-40 |
Bauskas nov. |
Kazakevičs Igors |
3. |
Kovaļevska Dace |
12741 |
3 |
|
|
|
1987.04.29 |
S-30 |
SK Ozolnieki, Ozolnieku nov |
|
4. |
Dābola Daiga |
11652 |
4 |
|
|
|
1979.04.12 |
S-40 |
Jelgava, SK Ozolnieki |
|
5. |
Sergejeva Nadežda |
11490 |
5 |
|
|
|
1960.02.01 |
S-60 |
LSC |
|
6. |
Kovaļevska Baiba |
11476 |
6 |
|
|
|
1985.10.24 |
S-30 |
SK Ozolnieki |
|
7. |
Kavtaskina Nadežda |
10640 |
7 |
|
|
|
1936.07.25 |
S-75 |
LSC |
|
8. |
Muša Līvija |
9931 |
8 |
|
|
|
1947.12.26 |
S-75 |
Jūrmala, LSC |
|
9. |
Vītola Velta |
9138 |
9 |
|
|
|
1931.10.07 |
S-75 |
LSC |
|
10. |
Ezerniece Skaidrīte |
7820 |
10 |
|
|
|
1931.04.05 |
S-75 |
LSC, SK Ozolnieki |
|
|