Kārlis Jēkabs Karlsbergs

Date Discipline Result Wind Place Classification Event Rating scores
07.01.2024. High Jump 1.83 4 Second-class Ogres novada atklātais čempionāts un MySport / Hoka balvu izcīņa
13.01.2024. 60m Hurdles 8.06 Candidate for master Sportland Cup I
13.01.2024. 60m Hurdles 8.08 1 Candidate for master Sportland Cup I
13.01.2024. Pole Vault 3.95 11 Second-class Sportland Cup I
18.01.2024. 60m 7.10 10 First-class Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
18.01.2024. Long Jump 6.62 10 First-class Sporta skolas "Arkādija" Rīgas kausi telpās 2024
21.01.2024. Shot Put 12.90 4 Third-class Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U18 un U20 grupām un MySport / Hoka balvu izcīņa
27.01.2024. 60m 7.15 First-class Latvian Indoor Combined Events Championships
27.01.2024. Long Jump 6.52 Second-class Latvian Indoor Combined Events Championships
27.01.2024. Shot Put 13.62 Third-class Latvian Indoor Combined Events Championships
27.01.2024. High Jump 1.86 Second-class Latvian Indoor Combined Events Championships
28.01.2024. 60m Hurdles 7.93 Candidate for master Latvian Indoor Combined Events Championships
28.01.2024. Pole Vault 4.20 First-class Latvian Indoor Combined Events Championships
28.01.2024. 1000m 2:48.35 1 Second-class Latvian Indoor Combined Events Championships
09.02.2024. 60m Hurdles 8.05 Candidate for master Latvian U18 and U20 Indoor Championships
09.02.2024. 60m Hurdles 7.92 1 Candidate for master Latvian U18 and U20 Indoor Championships
09.02.2024. Long Jump 6.55 1 Second-class Latvian U18 and U20 Indoor Championships
09.02.2024. Pole Vault 4.25 1 First-class Latvian U18 and U20 Indoor Championships
17.02.2024. Long Jump 6.38 9 Second-class Latvian Indoor Championships
17.02.2024. Pole Vault 4.15 4 First-class Latvian Indoor Championships
17.02.2024. Mixed 4x200m Relay 1:37.43 3 Latvian Indoor Championships
18.02.2024. High Jump 1.82 11 Second-class Latvian Indoor Championships
24.02.2024. 60m Hurdles 7.97 2 Candidate for master Baltic U18 Indoor Team Championships
24.02.2024. Pole Vault 4.20 4 First-class Baltic U18 Indoor Team Championships
09.03.2024. 60m 7.18 First-class Baltic Indoor Combined Events Team Championships
09.03.2024. Long Jump 6.51 Second-class Baltic Indoor Combined Events Team Championships
09.03.2024. Shot Put 13.07 Third-class Baltic Indoor Combined Events Team Championships
09.03.2024. High Jump 1.79 Second-class Baltic Indoor Combined Events Team Championships
10.03.2024. 60m Hurdles 7.95 Candidate for master Baltic Indoor Combined Events Team Championships
10.03.2024. Pole Vault 4.20 First-class Baltic Indoor Combined Events Team Championships
10.03.2024. 1000m 2:51.25 2 Third-class Baltic Indoor Combined Events Team Championships
11.05.2024. Shot Put 12.81 Third-class Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss lodes grūšanā un diska mešanā
11.05.2024. Discus Throw 39.62 Third-class Cēsu "SVĒTAVOTS" kauss lodes grūšanā un diska mešanā
16.05.2024. 110m Hurdles 14.34 0.0 Candidate for master Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. 110m Hurdles 14.27 -0.1 1 Candidate for master Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. Long Jump 6.36 0.9 5 Second-class Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
16.05.2024. Discus Throw 41.04 5 Third-class Vieglatlētikas sacensības "Murjāņi 2024"
25.05.2024. Pole Vault 4.05 6 Second-class LAA x Sportland Cup III
25.05.2024. Discus Throw 39.48 5 Third-class LAA x Sportland Cup III
01.06.2024. 100m 11.39 0.3 Second-class Baltic Combined Events Team Championships
01.06.2024. Long Jump 6.48 -2.0 Second-class Baltic Combined Events Team Championships
01.06.2024. Shot Put 12.74 First-class junior Baltic Combined Events Team Championships
01.06.2024. High Jump 1.88 Second-class Baltic Combined Events Team Championships
01.06.2024. 400m 50.66 First-class Baltic Combined Events Team Championships
02.06.2024. 110m Hurdles 14.42 -0.1 Candidate for master Baltic Combined Events Team Championships
02.06.2024. Discus Throw 39.10 Third-class Baltic Combined Events Team Championships
02.06.2024. Pole Vault 4.20 First-class Baltic Combined Events Team Championships
02.06.2024. Javelin Throw 44.25 First-class junior Baltic Combined Events Team Championships
02.06.2024. 1500m 4:47.56 2 First-class junior Baltic Combined Events Team Championships
08.06.2024. 200m 23.37 -2.1 12 Second-class LAA x Sportland Cup IV
15.06.2024. 110m Hurdles 14.47 0.7 Candidate for master Latvian U18 and U20 Championships
15.06.2024. 110m Hurdles 14.11 -0.6 1 Candidate for master Latvian U18 and U20 Championships
15.06.2024. Long Jump 6.49 -0.7 6 Second-class Latvian U18 and U20 Championships
15.06.2024. 4x100m 44.53 2 Second-class Latvian U18 and U20 Championships
16.06.2024. Pole Vault 4.15 2 First-class Latvian U18 and U20 Championships
29.06.2024. Long Jump 6.63 0.7 5 First-class Latvian Championships
30.06.2024. 200m 23.09 -1.0 15 First-class Latvian Championships
11.07.2024. 4x100m 42.90 2 First-class Baltic U18 Team Championships
11.07.2024. 110m Hurdles 14.87 -3.6 2 First-class Baltic U18 Team Championships
11.07.2024. Pole Vault 4.30 3 First-class Baltic U18 Team Championships
13.07.2024. High Jump 1.89 3 Second-class Ogres novada atklātais čempionāts
18.07.2024. Javelin Throw 42.05 First-class junior European Athletics U18 Championships 2024
18.07.2024. 1500m 4:35.07 Third-class European Athletics U18 Championships 2024
20.07.2024. 100m 11.34 0.0 First-class European Athletics U18 Championships 2024
20.07.2024. Long Jump 6.62 -1.0 First-class European Athletics U18 Championships 2024
20.07.2024. Shot Put 12.36 First-class junior European Athletics U18 Championships 2024
20.07.2024. High Jump 1.87 Second-class European Athletics U18 Championships 2024
20.07.2024. 400m 50.02 First-class European Athletics U18 Championships 2024
World Athletics points: 0
Total points for attained classification: 0
Total points for achieved records: 0
Total points for qualifications: 0
Points for 5 best placements: 0
Total points: 0