Amanda Radava
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.01.2024. | One Mile | 4:57.00 | 12 | Cyclone Open | |||
03.02.2024. | 800m | 2:15.24 | 4 | First-class | Iowa State Classic | ||
05.04.2024. | 800m | 2:17.50 | 3 | First-class | Wartburg Outdoor Select | ||
12.04.2024. | 800m | 2:14.23 | 115 | First-class | 2024 Bryan Clay Invitational | ||
13.04.2024. | 1500m | 4:35.21 | First-class | 2024 Bryan Clay Invitational | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.01.2023. | 800m | 2:16.13 | 1 | First-class | LSU Purple Tiger Invitational | ||
11.02.2023. | 800m | 2:16.39 | First-class | Samford Bulldog Open 2023 | |||
20.02.2023. | 800m | 2:12.18 | Candidate for master | Sun Belt Indoor Track & Field Championships | |||
17.03.2023. | 800m | 2:11.81 | 2 | Candidate for master | Louisiana Classic | ||
25.03.2023. | 800m | 2:11.60 | 2 | Candidate for master | LSU Battle on the Bayou | ||
07.04.2023. | 800m | 2:12.07 | 8 | Candidate for master | Joe Walker Invitational 2023 | ||
15.04.2023. | 800m | 2:13.16 | 1 | First-class | Leon Johnson NSU Invitational | ||
15.04.2023. | 1500m | 4:48.87 | 1 | Second-class | Leon Johnson NSU Invitational | ||
21.04.2023. | 1500m | 4:35.40 | 1 | First-class | Warhawk Classic | ||
11.05.2023. | 1500m | 4:31.95 | 4 | Candidate for master | Sun Belt Outdoor Track and Field Championships | ||
11.05.2023. | 800m | 2:11.30 | 5 | Candidate for master | Sun Belt Outdoor Track and Field Championships | ||
27.05.2023. | 1500m | 4:31.44 | Candidate for master | IFAM Oordegem | |||
03.06.2023. | 1500m | 4:33.31 | 3 | Candidate for master | LAF Open Cup Competition | ||
09.06.2023. | 800m | 2:12.93 | 2 | First-class | LAA/ Sportland Cup V | ||
16.06.2023. | 1500m | 4:33.08 | NC | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Championships | ||
17.06.2023. | 800m | 2:10.54 | NC | Candidate for master | Latvian U18 and U20 Championships | ||
30.07.2023. | 5000m | 19:03.14 | 6 | Second-class | Latvian Championships 2023 | ||
World Athletics points: | 984 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 984 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01.2022. | 800m | 2:21.29 | First-class | Ted Nelson Invitational | |||
21.01.2022. | 800m | 2:19.79 | First-class | Vanderbilt Invitational | |||
12.02.2022. | 800m | 2:18.94 | First-class | Samford Bulldog Open 2022 | |||
18.03.2022. | 200m | 26.67 | 0.0 | First-class | Louisiana Classic | ||
18.03.2022. | 400m Hurdles | 1:04.61 | First-class | Louisiana Classic | |||
23.03.2022. | 400m Hurdles | 1:02.79 | 15 | Candidate for master | 2022 94th Clyde Littlefield Texas Relays | ||
24.03.2022. | 800m | 2:17.26 | First-class | Texas State Bobcat Invitational | |||
02.04.2022. | 400m Hurdles | 1:03.61 | Candidate for master | LSU Battle on the Bayou | |||
08.04.2022. | 400m | 59.53 | First-class | Joe Walker Invitational | |||
29.04.2022. | 400m Hurdles | 1:03.20 | Candidate for master | 2022 Mississippi State Maroon and White Invitational | |||
12.05.2022. | 400m Hurdles | 1:02.78 | 9 | Candidate for master | Sun Belt Outdoor Championships | ||
04.06.2022. | 400m | 58.20 | 4 | First-class | LAA/ Sportland Cup V | ||
04.06.2022. | 400m Hurdles | 1:02.92 | 1 | Candidate for master | LAA/ Sportland Cup V | ||
25.06.2022. | 400m Hurdles | 1:01.63 | 1 | Candidate for master | Latvian Championships 2022 | ||
25.06.2022. | Mixed 4x400m Relay | 3:39.13 | 2 | Latvian Championships 2022 | |||
29.07.2022. | 400m Hurdles | 1:02.13 | 2 | Candidate for master | President's Cup/ Baltic Team Championships | ||
29.07.2022. | 4x400m | 3:50.00 | 2 | First-class | President's Cup/ Baltic Team Championships | ||
World Athletics points: | 983 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 983 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.05.2021. | 800m | 2:19.54 | 4 | First-class | Lithuanian Athletics Federation Cup | ||
05.06.2021. | 400m Hurdles | 1:04.43 | 3 | First-class | LAA/Sportland Cup I | ||
22.06.2021. | 400m | 1:00.02 | 3 | Second-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensības U20 vecuma grupai | ||
26.06.2021. | 400m | 59.62 | 5 | First-class | Latvian National Championships | ||
26.06.2021. | 800m | 2:19.72 | 3 | First-class | Latvian National Championships | ||
26.06.2021. | 4x400m | 4:08.68 | 1 | Second-class | Latvian National Championships | ||
02.07.2021. | 800m | 2:17.06 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 Championships | ||
02.07.2021. | 100+200+300+400m | 2:22.99 | 2 | Latvian U18 and U20 Championships | |||
10.07.2021. | 400m | 59.01 | 4 | First-class | Ogres novada atklātais čempionāts | ||
31.07.2021. | 800m | 2:16.11 | 2 | First-class | Baltic U18 and U20 Team Championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.01.2020. | 800m | 2:20.96 | 3 | First-class | Sportland Cup | ||
18.01.2020. | 400m | 1:01.31 | 10 | Second-class | Kuldiga Catherine's Cup | ||
31.01.2020. | 400m | 1:02.85 | 6 | Second-class | Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās | ||
07.02.2020. | 400m | 1:00.83 | 4 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
07.02.2020. | 800m | 2:21.22 | 2 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
14.02.2020. | 800m | 2:23.21 | 1 | First-class | Liepājas atklātais čempionāts 2020 | ||
14.02.2020. 18:00 | 1500m | 4:55.30 | 1 | Second-class | Liepājas atklātais čempionāts 2020 | ||
29.02.2020. | 800m | 2:21.26 | 4 | First-class | Latvian indoor championships | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01.2019. 12:40 | 60m Hurdles | 9.30 | First-class | Sportland CUP | |||
12.01.2019. 14:05 | 60m Hurdles | 9.19 | 3 | First-class | Sportland CUP | ||
12.01.2019. 15:51 | 300m | 43.67 | 6 | Second-class | Sportland CUP | ||
19.01.2019. | 400m | 1:01.39 | 13 | Second-class | Kuldiga Catherine's cup 2019 | ||
08.02.2019. | 60m Hurdles | 9.17 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | |||
08.02.2019. | 60m Hurdles | 9.10 | 5 | First-class | Latvian U18 and U20 indoor championships |
Place:
12
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
08.02.2019. | 300m | 43.59 | 10 | Second-class | Latvian U18 and U20 indoor championships | ||
16.02.2019. | 200m | 27.78 | 0.0 | 18 | Second-class | Latvian indoor championships | |
16.02.2019. | 400m | 1:01.38 | 4 | Second-class | Latvian indoor championships |
Place:
5
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
22.02.2019. | 60m Hurdles | 9.08 | First-class | Riga U18 championships | |||
22.02.2019. | 60m Hurdles | 9.04 | 3 | Candidate for master | Riga U18 championships |
Classification:
60
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
09.03.2019. | 60m Hurdles | 9.16 | First-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām | |||
09.03.2019. | 60m Hurdles | 9.07 | 3 | First-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām | ||
09.03.2019. | 200m | 27.76 | 0.0 | 8 | Second-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām | |
04.05.2019. | 200m | 27.76 | 2.7 | Second-class | Control Sub16 i més grans (3a Jornada) | ||
12.05.2019. | 400m | 1:00.58 | Second-class | Saldus Sporta skolas atklātās sacensības U 20 un U 18 vecuma grupām | |||
17.05.2019. | 400m Hurdles | 1:04.38 | 2 | First-class | Riga U18 championships | ||
31.05.2019. | 400m Hurdles | 1:05.14 | 1 | First-class | Riga championships | ||
07.06.2019. | 400m Hurdles | 1:03.82 | 2 | First-class | Ogres novada sporta centra atklātās sacensībās vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām | ||
15.06.2019. | 400m Hurdles | 1:04.56 | 8 | First-class | Baltic Team championships/ President's cup | ||
21.06.2019. | 400m Hurdles | 1:02.52 | 2 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships |
Classification:
60
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
Place: 35 / Daiga Stumbre / Liepājas sporta spēļu skola | |
21.06.2019. | 100+200+300+400m | 2:23.74 | 3 | Latvian U18 and U20 championships | |||
26.06.2019. | 400m Hurdles | 1:03.56 | 1 | Candidate for master | Sportland cup | ||
05.07.2019. | 400m Hurdles | 1:02.94 | 2 | Candidate for master | Latvian Youth Olimpiade |
Classification:
60
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
Place: 35 / Daiga Stumbre / Liepājas sporta spēļu skola | |
05.07.2019. | 400m | 58.44 | 3 | First-class | Latvian Youth Olimpiade |
Place:
18
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
05.07.2019. | 100+200+300+400m | 2:22.65 | 3 | Latvian Youth Olimpiade |
Place:
18
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| ||
27.07.2019. | 400m Hurdles | 1:02.91 | 1 | Candidate for master | Latvian championships |
Classification:
60
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
Place: 40 / Daiga Stumbre / Liepājas sporta spēļu skola | |
02.08.2019. | 400m Hurdles | 1:03.21 | 1 | Candidate for master | Baltic U18 team championships |
Classification:
60
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
Place: 40 / Daiga Stumbre / Liepājas sporta spēļu skola | |
06.12.2019. | 600m | 1:45.87 | 6 | Second-class | Starptautiskās jaunatnes sacensības Maniežo taure 2019 Klaipēda | ||
06.12.2019. | 1000m | 3:10.60 | 2 | Second-class | Starptautiskās jaunatnes sacensības Maniežo taure 2019 Klaipēda | ||
06.12.2019. | 4x200m | 1:50.70 | 2 | Second-class | Starptautiskās jaunatnes sacensības Maniežo taure 2019 Klaipēda | ||
14.12.2019. | 600m | 1:41.10 | 1 | Second-class | Sporta skolas "Spars" sacensības vieglatlētikā "Ziemassvētku kauss 2019". | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 300 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 168 | ||||||
Total points: | 468 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
02.02.2018. | 60m Hurdles | 9.03 | Latvian U18 and U20 championships | ||||
02.02.2018. | 60m Hurdles | 9.00 | 4 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
25
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
Classification: 60 / Daiga Stumbre / Liepājas sporta spēļu skola | |
02.03.2018. | 60m Hurdles | 9.15 | 2 | Sportland CUP | |||
02.03.2018. | 200m | 27.88 | 0.0 | 4 | Second-class | Sportland CUP | |
08.03.2018. | 4x200m | 1:48.61 | Second-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām | |||
08.03.2018. | 4x200m | 1:48.61 | Second-class | "Kuldīgas kauss" U16 un U18 grupām | |||
17.03.2018. | 60m Hurdles | 9.14 | First-class | Kuldīgas kauss | |||
17.03.2018. | 60m Hurdles | 9.01 | 2 | Candidate for master | Kuldīgas kauss | ||
17.03.2018. | 200m | 27.54 | 0.0 | Second-class | Kuldīgas kauss | ||
12.05.2018. | 400m Hurdles | 1:07.12 | 2 | First-class | IAAF athletics day | ||
25.05.2018. | 100m Hurdles | 15.09 | 1.0 | Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” | |||
25.05.2018. | 400m | 1:01.79 | Second-class | Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” | |||
25.05.2018. | 4x100m | 52.47 | Individual athletics competition „SALDUS SPORT SCHOOL’S ATHLETIC’S COMPETITION” | ||||
07.06.2018. | 100m Hurdles | 15.21 | 0.3 | 3 | First-class | Sportland CUP | |
07.06.2018. | 400m Hurdles | 1:07.12 | 2 | First-class | Sportland CUP | ||
21.06.2018. | 100m Hurdles | 14.60 | 2.6 | Candidate for master | Latvian U18 and U20 championships | ||
21.06.2018. | 100m Hurdles | 14.72 | 3.7 | 5 | First-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
12
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
|
21.06.2018. | 400m Hurdles | 1:12.56 | 8 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
2
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
21.06.2018. | 4x100m | 52.39 | 4 | Second-class | Latvian U18 and U20 championships |
Place:
5
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
21.06.2018. | 400+300+200+100m | 2:25.59 | 2 | Latvian U18 and U20 championships | |||
06.07.2018. | 400m Hurdles | 1:05.92 | First-class | Riga championships | |||
14.07.2018. | 400m | 1:02.02 | 9 | Second-class | Sportland CUP | ||
28.07.2018. | 400m Hurdles | 1:06.16 | 3 | First-class | Latvian championships |
Place:
18
/ Daiga Stumbre
/ Liepājas sporta spēļu skola
| |
20.09.2018. | 400m | 1:06.96 | 3 | Third-class | LATVIJAS SKOLĒNU 72. SPARTAKIĀDE VIEGLATLĒTIKĀ “VIDUSSKOLU KAUSS” | ||
20.09.2018. | 4x100m | 55.58 | 1 | Third-class | LATVIJAS SKOLĒNU 72. SPARTAKIĀDE VIEGLATLĒTIKĀ “VIDUSSKOLU KAUSS” | ||
23.11.2018. | 400m | 1:03.23 | 4 | Second-class | Baltijas rudens | ||
23.11.2018. | 60m Hurdles | 9.27 | First-class | Baltijas rudens | |||
23.11.2018. | 60m Hurdles | 9.32 | 1 | First-class | Baltijas rudens | ||
07.12.2018. | 60m Hurdles | 9.44 | Second-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | |||
07.12.2018. | 60m Hurdles | 9.36 | Second-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | |||
07.12.2018. | 600m | 1:46.98 | Second-class | MANIEŽO TAURĖ-2018 | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 60 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 62 | ||||||
Total points: | 122 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.01.2017. | 60m Hurdles | 9.78 | 3 | LVS Cup | |||
14.01.2017. | 60m Hurdles | 10.00 | 0 | LVS Cup | |||
28.01.2017. | 60m | 8.49 | 10 | Riga championships for youth | |||
28.01.2017. | 60m Hurdles | 9.43 | 3 | Riga championships for youth | |||
11.03.2017. | 60m Hurdles | 9.76 | 2 | Kuldīgas kauss | |||
11.03.2017. | 60m Hurdles | 9.64 | 3 | Kuldīgas kauss | |||
11.03.2017. | 200m | 30.11 | 19 | Third-class | Kuldīgas kauss | ||
29.04.2017. | 200m | 28.61 | -1.0 | 2 | Second-class | Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās | |
29.04.2017. | 200m | 29.21 | -2.0 | 0 | Third-class | Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās | |
10.05.2017. | 100m Hurdles | 15.62 | 2.0 | 1 | Second-class | LVS CUP | |
22.05.2017. | 100m Hurdles | 15.87 | -0.6 | 5 | Second-class | Riga championships for youth | |
22.05.2017. | 200m | 28.19 | 1.0 | 10 | Second-class | Riga championships for youth | |
28.05.2017. | 100m Hurdles | 15.59 | -1.0 | 3 | Second-class | LVS Cup (Sportland Cup in athletics) | |
28.05.2017. | 400m Hurdles | 1:11.5 | 10 | Second-class | LVS Cup (Sportland Cup in athletics) | ||
08.06.2017. | 200m | 27.67 | 0.0 | 5 | Second-class | Liepājas atklātais čempionāts | |
08.06.2017. | 100m Hurdles | 15.57 | 4 | Second-class | Liepājas atklātais čempionāts | ||
21.06.2017. | 100m Hurdles | 15.47 | -1.0 | 5 | Second-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | 100m Hurdles | 15.93 | -3.0 | 0 | Second-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | 200m | 27.42 | 0.0 | 4 | Second-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | 200m | 27.75 | 0.0 | 0 | Second-class | Latvian Championships U16 | |
21.06.2017. | 300m Hurdles | 48.27 | 4 | Second-class | Latvian Championships U16 | ||
21.06.2017. | 4x100m | 53.48 | 3 | Second-class | Latvian Championships U16 | ||
08.07.2017. | 100m Hurdles | 15.04 | 0.7 | 8 | First-class | Latvian Youth Olympic games | |
08.07.2017. | 100m Hurdles | 15.48 | 1.1 | 0 | Second-class | Latvian Youth Olympic games | |
08.07.2017. | 400m Hurdles | 1:10.59 | 8 | Second-class | Latvian Youth Olympic games | ||
08.07.2017. | 400+300+200+100m | 2:21.02 | 3 | Latvian Youth Olympic games | |||
18.07.2017. | 200m | 27.87 | 2.0 | 0 | Second-class | LVS CUP | |
02.08.2017. | 100m Hurdles | 15.16 | -1.1 | 1 | First-class | LVS Cup Final | |
17.11.2017. | 60m | 8.52 | Baltijas rudens 2017 | ||||
17.11.2017. | 60m Hurdles | 9.56 | 4 | Baltijas rudens 2017 | |||
17.11.2017. | 60m Hurdles | 9.66 | 4 | Baltijas rudens 2017 | |||
25.11.2017. | 60m | 8.55 | 18 | Kuldīgas novada čempionāts | |||
25.11.2017. | 200m | 27.98 | 0.0 | Second-class | Kuldīgas novada čempionāts | ||
25.11.2017. | 4x200m | 1:50.34 | Second-class | Kuldīgas novada čempionāts | |||
08.12.2017. | 60m Hurdles | 9.33 | Manēžas kauss 2017 | ||||
08.12.2017. | 60m Hurdles | 9.14 | 2 | Manēžas kauss 2017 | |||
16.12.2017. 12:23 | 60m Hurdles | 9.11 | Ziemassvētku kauss 2017 | ||||
16.12.2017. 14:30 | 60m Hurdles | 9.08 | 3 | Ziemassvētku kauss 2017 | |||
16.12.2017. 16:26 | 300m | 45.77 | 5 | Third-class | Ziemassvētku kauss 2017 | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.01.2016. | 60m | 8.5 | 13 | LVS kauss 1.posms Kuldīga | |||
09.01.2016. | Long Jump | 4.01 | 26 | Second-class junior | LVS kauss 1.posms Kuldīga | ||
22.01.2016. | Long Jump | 4.73 | 10 | Third-class | Rīgas čempionāts jaunatnei RSM | ||
13.02.2016. | 60m Hurdles | 9.69 | 7 | Latvijas čempionāts U-16, RSM | |||
13.02.2016. | 60m Hurdles | 9.80 | 0 | Latvijas čempionāts U-16, RSM | |||
13.02.2016. | 60m | 8.65 | 14 | Latvijas čempionāts U-16, RSM | |||
05.03.2016. | 60m Hurdles | 9.63 | 0 | Kuldīgas kauss, Kuldīgas vieglatlētikas manēža, I.Stukule; 29102606 | |||
05.03.2016. | 60m Hurdles | 9.51 | 3 | Kuldīgas kauss, Kuldīgas vieglatlētikas manēža, I.Stukule; 29102606 | |||
05.03.2016. | Long Jump | 4.66 | 1 | First-class junior | Kuldīgas kauss, Kuldīgas vieglatlētikas manēža, I.Stukule; 29102606 | ||
07.05.2016. | 100m | 13.92 | 0.0 | 5 | Third-class | Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās | |
07.05.2016. | 100m | 14.01 | 0.0 | 5 | Third-class | Saldus SS atklātās sacensības skriešanas disciplīnās | |
25.05.2016. | 200m | 29.24 | 1.0 | 20 | Third-class | Sportland kausa III posms | |
25.05.2016. | Long Jump | 4.51 | 0.0 | 19 | First-class junior | Sportland kausa III posms | |
28.05.2016. | Long Jump | 4.24 | 0.0 | 13 | First-class junior | Liepājas Kausi | |
28.05.2016. | 200m | 28.87 | 0.0 | 20 | Third-class | Liepājas Kausi | |
30.05.2016. | 100m Hurdles | 17.65 | 0.0 | 5 | Third-class | Liepājas sporta spēļu skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 grupai | |
30.05.2016. | 4x100m | 54.06 | 1 | Second-class | Liepājas sporta spēļu skolas atklātās sacensības vieglatlētikā U-14 un U-16 grupai | ||
12.06.2016. | 100m Hurdles | 16.21 | 1.0 | 5 | Second-class | Liepājas atklātais čempionāts vieglatlētikā | |
12.06.2016. | Long Jump | 4.72 | 5 | Third-class | Liepājas atklātais čempionāts vieglatlētikā | ||
17.06.2016. | 100m Hurdles | 16.34 | 2.0 | 0 | Third-class | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
17.06.2016. | Long Jump | 4.58 | 1.0 | 19 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-16 grupai | |
12.07.2016. | 100m | 14.13 | 1.0 | 22 | Third-class | Sportland kausa IV posms | |
12.07.2016. | Long Jump | 4.58 | 2.0 | 14 | First-class junior | Sportland kausa IV posms | |
25.11.2016. | 60m Hurdles | 9.88 | 2 | KNSS atklātās sacensības | |||
25.11.2016. | 60m Hurdles | 9.86 | 0 | KNSS atklātās sacensības | |||
25.11.2016. | Long Jump | 4.27 | 12 | First-class junior | KNSS atklātās sacensības | ||
09.12.2016. | 60m Hurdles | 9.93 | 9 | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS "MANIEŽO TAURĖ-2016" | |||
09.12.2016. | 60m | 8.62 | 24 | TARPTAUTINĖS VARŽYBOS "MANIEŽO TAURĖ-2016" | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.02.2015. | 60m | 8.8 | 6 | Ventspils novada BJSS atklātās sac.vieglatlētikā,Ventspils OC manēža C,B grupām | |||
27.02.2015. | 300m | 50.2 | 5 | First-class junior | Ventspils novada BJSS atklātās sac.vieglatlētikā,Ventspils OC manēža C,B grupām | ||
07.06.2015. | 80m hurdles | 13.55 | 3 | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | |||
07.06.2015. | 80m hurdles | 13.47 | 3 | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | |||
07.06.2015. | 300m | 49.71 | 31 | First-class junior | Latvijas čempionāts U-14 grupai,Iecava | ||
10.10.2015. | 1.90 km | 0:09:12 | 41 | 15 Gintarine Jūrmyle,Smiltyne | |||
27.11.2015. | 60m Hurdles | 9.94 | 3 | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | |||
27.11.2015. | 60m Hurdles | 9.89 | 3 | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | |||
27.11.2015. | Long Jump | 4.21 | 12 | First-class junior | Kuldīgas NSS sacensības B grupai | ||
12.12.2015. | 60m Hurdles | 10.09 | 17 | Starptautiskās sacensības telpās"Manežo Taure-2015" | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26.01.2014. | 60m Hurdles | 11.97 | 7 | Latvijas čempionāts C grupai | |||
26.01.2014. | 60m Hurdles | 11.68 | 0 | Latvijas čempionāts C grupai | |||
26.01.2014. | Long Jump | 4.03 | 17 | Second-class junior | Latvijas čempionāts C grupai | ||
20.05.2014. | 300m | 54.40 | 2 | Third-class junior | Liepājas SSS atklātās sacensības E, D, C vecuma grupām | ||
20.05.2014. | 60m | 8.40 | 1 | Second-class | Liepājas SSS atklātās sacensības E, D, C vecuma grupām | ||
20.05.2014. | 60m Hurdles | 10.50 | 1 | Third-class | Liepājas SSS atklātās sacensības E, D, C vecuma grupām | ||
20.05.2014. | Long Jump | 4.26 | 1 | First-class junior | Liepājas SSS atklātās sacensības E, D, C vecuma grupām | ||
06.06.2014. | 100m | 15.04 | 26 | First-class junior | Latvijas čempionāts C grupai | ||
06.06.2014. | Long Jump | 4.13 | 20 | Second-class junior | Latvijas čempionāts C grupai | ||
23.11.2014. | 60m Hurdles | 11.00 | 4 | Ventspils sporta skolas "Spars" atklātās sacensības vieglatlētikā "C" grupā | |||
23.11.2014. | Long Jump | 4.07 | 6 | Second-class junior | Ventspils sporta skolas "Spars" atklātās sacensības vieglatlētikā "C" grupā | ||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |
Date | Discipline | Result | Wind | Place | Classification | Event | Rating scores |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.10.2012. | 1.80 km | 0:10:28 | 52 | Tradicionālās krosa sacensības „Gintarinė jūrmylė 2012“, | |||
World Athletics points: | 0 | ||||||
Total points for attained classification: | 0 | ||||||
Total points for achieved records: | 0 | ||||||
Total points for qualifications: | 0 | ||||||
Points for 5 best placements: | 0 | ||||||
Total points: | 0 |