Ilūkstes novada Sporta skola

Founder:
Ilūkstes novada Dome
Registration number:
90009957178
Legal address:
Stadiona iela 1, Ilūkste, LV-5447
Location:
Stadiona iela 1, Ilūkste, LV-5447
Manager:
Dzintars Pabērzs, tel. 26621403
Contact person:
Petrakovs Sergejs, kontaktpersona, tel.22375124
Phone:
65462136
Email:
ilukste.sports@inbox.lv
sporta.skola@ilukste.lv

Athletes

Athlete From
Amanda Aderniece 2019-12-30
Kristina Aleksandrova 2018-09-03
Elvis Ancāns 2014-09-01
Estere Līva Andrejenko 2019-10-08
Ņikita Andrijevskis 2016-09-05
Artjoms Artemjevs 2017-09-01
Līva Ašmane 2019-01-02
Evija Balode 2014-09-02
Kitija Beitāne 2019-09-02
Tīna Bekiša 2016-09-01
Anastasija Beļavska 2013-01-01
Elvita Bērziņa 2013-09-01
Jana Besprozvannaja 2017-09-01
Jana Bezprozvannaja 2018-09-03
Anita Bleive 2017-09-01
Maigurs Bleive 2017-09-01
Edgars Bleive 2016-09-05
Kristīne Bogdja 2017-09-01
Lana Butkeviča 2017-09-01
Felikss Butkevičs 2019-09-02
Felicita Čamāne 2016-09-01
Magdalēna Čamāne 2018-09-03
Ligija Čamāne 2018-09-03
Tabita Čamāne 2019-09-02
Jāzeps Čamāns 2019-09-02
Bernards Čamāns 2019-09-02
Viktorija Celpanova 2016-09-05
Daniela Celpanova 2019-05-01
Dana Viviāna Cirse 2019-10-01
Deivis Čunčulis 2019-10-08
Kalvis Daukste 2009-01-01
Dainis Dembnjaks 2018-05-02
Faina Denisenko 2013-09-01
Karolīna Denisenko 2013-09-01
Diana Denisenko 2018-04-02
Vasilina Denisenko 2018-09-01
Agris Dogžents 2017-01-02
Viktorija Dreimāne 2018-09-03
Laura Viktorija Dūna 2013-09-01
Aivis Dūna 2019-01-02
Agnese Feldentāle 2016-02-22
Estere Fjodorova 2016-09-01
Zane Fjodorova 2019-09-02
Artis Fjodorovs 2011-09-01
Matīss Fjodorovs 2019-10-08
Dāvis Fjodorovs 2018-09-03
Daniels Formanickis 2019-09-02
Anhela Gaidamoviča 2019-10-08
Ērika Galvāne 2016-09-01
Ervīns Galvāns 2018-09-01
Agnese Gaudze 2017-09-01
Elīna Gerasimova 2019-01-02
Dagnija Gičevska 2016-09-01
Monta Glumāne 2019-09-02
Evita Grincune 2019-10-08
Angelina Grīnfelde 2016-09-05
Liāna Isajeva 2013-09-01
Darja Isajeva 2017-09-01
Ariandna Isajeva 2017-09-01
Anna Isoda 2013-09-01
Jūlija Ivanova 2015-09-01
Vita Ivanova 2018-04-02
Anastasija Jakovļeva 2016-09-01
Maksims Jakovļevs 2018-04-02
Ance Annija Jaseviča 2018-01-02
Ruslans Jeberza 2016-09-01
Andris Jelinskis 2014-09-01
Reinis Jevsins 2018-03-30
Einārs Juhna 2019-09-02
Sivestrs Jušķevičs 2019-10-01
Linda Juško 2013-09-01
Anna Kačanova 2020-01-02
Elita Kaļiņina 2019-09-02
Toms Kaļiņins 2016-09-01
Māris Kaļiņins 2019-10-24
Karīna Kārkliņa 2015-09-01
Maksims Keivomegs 2019-10-08
Katrīna Ķīse 2019-10-08
Igo Klamka 2019-10-08
Juris Kokāns 2016-09-01
Julija Kozlovska 2013-09-01
Megija Krapāne 2018-04-02
Dāniels Krapāns 2019-10-01
Paula Kraševska 2017-09-01
Vladislavs Krasovskis 2019-10-08
Melanija Ksenofontova 2018-09-01
Glenda Kuciņa 2015-09-01
Kaspars Kučinskis 2017-09-01
Evita Kūliņa 2013-09-01
Mikus Gustavs Kūliņš 2014-09-01
Andīna Lapa 2019-10-01
Everita Lapeško 2018-09-01
Jūlija Lapova 2013-09-01
Emīls Liepiņš 2017-09-01
Adrians Lihoveckis 2019-10-08
Laura Linarde 2016-09-01
Roberts Linards 2019-10-08
Emīls Linards 2017-09-01
Andrejs Lipiņš 2020-07-01
Alekss Litvinovičs 2019-01-02
Kristiāns Litvinovičs 2019-01-02
Juta Locāne 2019-10-08
Darja Lučina 2013-09-01
Armands Macijevskis 2013-09-01
Sandra Maliņa 2018-01-02
Daniels Maskaļevs 2018-09-01
Jānis Miders 2014-09-01
Reinis Miders 2014-09-01
Regnārs Miders 2017-09-01
Izabella Mihailova 2013-09-01
Jolanta Miķelāne 2014-09-01
Mairis Miķelāns 2018-05-31
Nellija Miltiņa 2014-09-01
Justīne Miltiņa 2017-09-01
Gabriela Miltiņa 2018-09-03
Svetlana Miļukina 2013-09-01
Sintija Nazarenko 2019-10-08
Jeļena Ņikiforova 2019-01-02
Valērija Nikolajeva 2016-09-01
Kristiāna Oļehnovica 2014-09-01
Jānis Oļehnovičs 2018-09-03
Kārlis Olte 2018-04-02
Jānis Didzis Osītis 2017-09-01
Simona Ostrovska 2014-09-01
Nikola Papaurele 2014-09-02
Ieva Pašķeviča 2019-10-08
Līga Pavlova 2019-10-08
Dairis Permanickis 2017-09-01
Vladislavs Pilacis 2016-09-05
Nika Pildika 2018-01-02
Jurijs Plečkens 2013-09-01
Mārtiņš Plešners 2017-09-01
Dzintars Plešners 2019-01-02
Raitis Polukejevs 2017-01-02
Daniels Prokudins 2014-09-01
Odrija Purvinska 2016-09-01
Andželika Purvinska 2013-09-01
Karalīna Purvinska 2013-09-01
Raivis Purvinskis 2016-09-05
Anita Purvnska 2018-09-01
Vitalijs Radzevičs 2016-09-05
Armands Rihtikovs 2018-09-01
Armands Rimovičs 2016-09-01
Renards Rimovičs 2019-10-01
Oskars Rītinš 2019-05-02
Renārs Rītiņš 2019-09-02
Dāniels Romanovskis 2018-04-02
Auris Rugainis 2019-09-02
Evelīna Rusecka 2019-04-30
Oskars Rutkovskis 2017-01-01
Madara Šablinska 2016-09-01
Raimonds Salna 2018-09-01
Reinis Sapa 2019-05-02
Edgars Sarbajs 2019-10-08
Adrians Ivo Šaršūns 2017-09-01
Anastasija Šcedrova 2018-02-04
Kate Seile 0016-09-01
Emīls Seilis 2019-10-08
Arina Semjonova 2019-09-02
Anda Šeršņova 2019-05-02
Gints Šeršņovs 2012-09-01
Edmunds Setkovskis 2019-10-22
Jūlija Sidorova 2015-09-01
Jana Singe 2014-09-01
Daniels Skreba 2019-10-08
Daniela Skreba 2019-10-08
Andrejs Skrebs 2019-10-08
Kristiāna Skrinda 2013-09-01
Andrea Strautiņš 2016-09-01
Anna Strupule 2019-10-08
Elvita Studāne 2019-01-02
Rinalds Studāns 2019-10-08
Aleksandrs Sudniks 2017-01-02
Rolands Suitiņš 2013-09-01
Nelda Šuksto 2018-04-02
Olivers Surgovts 2019-10-08
Iļja Talutis 2013-09-01
Keita Teljaževiča 2019-05-01
Ralfs Tihonovs 2019-10-08
Kristina Timšāne 2018-01-02
Timurs Toloks 2014-09-01
Sandis Trafimovs 2017-01-01
Kristaps Trafimovs 2017-01-01
Egija Tretjuka 2018-04-02
Anete Upīte 2018-09-01
Evelīna Urbāne 2018-01-02
Mareka Užule 2013-09-01
Vadims Užulis 2013-09-01
Emīls Stanislavs Vabolis 2013-09-01
Aldis Vaivod-Šulte 2016-01-05
Gunita Valaine 2016-09-01
Andis Valainis 2016-09-01
Līva Valpētere 2014-09-01
Elvis Valpēteris 2018-09-01
Gustavs Valpēteris 2018-09-01
Digna Valtere 2017-09-01
Viesturs Vasiļevskis 2010-09-01
Veronika Vasiļjeva 2019-12-30
Ainārs Vasiļjevs 2015-09-01
Ņikita Vasiļjevs 2001-09-02
Raivo Veļiks 2017-09-01
Anna Vizule 2014-09-01
Luīze Vizule 2016-09-01
Einārs Zaics 2012-09-01
Alberta Zeltiņa 2018-04-02
Inga Zeltiņa 2016-01-09
Roberts Alberts Zeltiņš 2017-09-01
Elza Zībārte 2019-10-08
Ralfs Roberts Zibergs 2019-05-02
Olafs Olivers Zībergs 2019-09-02
Agate Žuravska 2013-09-01
Aivis Zvaigzne 2019-10-08
Ērika Zvejniece 2018-01-02
Ēriks Zvejnieks 2018-01-02

Coaches

Coach From
Jānis Jarāns 2019-09-01
Arnis Kaļiņins 2016-09-01
Svetlana Petrakova 1993-01-15
Sergejs Petrakovs 1991-09-01
Elita Rutkupa 2016-09-01

Events

Event Date Location
Ilūkstes novada sporta skolas meistarsacīkstes November 27 - 27 Daugavpils
Daugavpils novada skolēnu sporta spēles. Atklātās sacensības vieglatlētikā „Jauno vieglatlētu kauss” un „Vidusskolu kauss” May 02 - 02 Višķi, Daugavpils novads
Biržų rajono atviros jaunių ir jaunučių pirmenybės May 05 - 05 Birži
Daugavpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā un Daugavpils novada sporta skolas meistarsacīkstes U16 grupai May 07 - 07 Višķi, Daugavpils novads
Ilūkstes novada „Vidusskolu kauss” un "Jauno vieglatlētu kauss" May 09 - 09 Ilūkste
Valmieras VK sacensības lodes grūšanā, diska mešanā, augstlēkšanā, kārtslēkšanā May 16 - 16 Valmiera
Ilūkstes novada četrcīņa „Draudzība” May 16 - 16 Ilūkste
Ilūkstes novada kauss June 12 - 12 Ilūkste
Sprinta festivāls June 26 - 26 Ilūkste
Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsascīkstes B grupā September 16 - 16 Ilūkste
Metēju diena "Kokneses kauss 2017" September 23 - 23 Koknese
Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes November 26 - 26 Daugavpils
Jaunais vieglatlēts 1.posms December 17 - 17 Daugavpils
Kauņas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes January 15 - 16 Kaunas, LTU
Latgale cup January 28 - 28 Daugavpils
Jaunais vieglatlēts 2.posms March 18 - 18 Daugavpils
Ilūkstes novada „Vidusskolas kauss” un „Jauno vieglatlētu kauss”. May 02 - 02 Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 3.posms May 16 - 16 Ilūkste
Ilūkstes novada četrcīņa „Draudzība” May 22 - 22 Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 4.posms May 28 - 28 Ilūkste
Ilūkstes novada kauss June 13 - 13 Ilūkste
Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās June 25 - 25 Ilūkste
Cerību kauss July 25 - 25 Višķi
Sprinta festivāls August 06 - 06 Ilūkste
Višķu kauss August 20 - 20 Višķi
Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām September 22 - 22 Ilūkste
Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā September 25 - 25 Ilūkste
Lietuvas čempionāts krosā, IV posms October 05 - 05 Ariogala, Lietuva
Ilūkstes novada Sporta skolas FS sacensības October 21 - 21 Daugavpils
Ilūkstes novada atklātas sacensības "Rudens kauss" November 11 - 11 Daugavpils
Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes November 25 - 25 Daugavpils
Jaunais vieglatlēts 1.posms December 16 - 16 Daugavpils
Šauļu atklātais pilsētas čempionāts January 17 - 17 Šauļi, Lietuva
Ilūkstes novada "Vidusskolu kauss" un "Jauno vieglatlētu kauss"" May 09 - 09 Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 2.posms May 09 - 09 Ilūkste
Ilūkstes novada četrcīņa „Draudzība” May 21 - 21 Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 3.posms May 22 - 22 Ilūkste
Jaunais vieglatlēts 4.posms May 29 - 29 Ilūkste
Ilūkstes novada kauss June 11 - 11 Ilūkste
Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās June 25 - 25 Ilūkste
Sprinta festivāls August 03 - 03 Ilūkste
Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā September 24 - 24 Ilūkste
Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām October 05 - 05 Ilūkste
Ilūkstes novada rudens kross October 08 - 08 Ilūkste
Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionatai January 10 - 11 Šauļi, Lietuva
Ukranian National Indoor Cup February 27 - 27 Kijeva, Ukraina
Ilūkstes novada kauss June 21 - 22 Ilūkste
Ilūkstes novada atklātas sacensības vieglatlētikā mešanu disciplīnās June 27 - 27 Ilūkste
Sprinta festivāls July 02 - 02 Ilūkste
Ilūkstes čempionāts un Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes B grupā July 11 - 11 Ilūkste
Lietuvos jaunimo čempionatas. Lietuvos suaugusiųjų kūjo metimo čempionatas. July 24 - 25 Viļņa, Lietuva
Ilūkstes novada Sporta skolas meistarsacīkstes vieglatlētikas daudzcīņās July 25 - 26 Ilūkste
SK Viraaži sacensības vieglatlētikā August 22 - 22 Terva (Igaunija)
Skrien Ilūkste - 2020 September 16 - 16 Ilūkste
Skrējiens pa Ilūkstes pilsētas ielām (ATCELTS) October 03 - 03 Ilūkste