European U23 Championships (0)

Period: 13/07/2023 - 16/07/2023 Location: Espoo, Finland Category: C
Regulation Timetable Statistics & Results

Atlases kritēriji:

  • Noteiktā kvalifikācijas normatīva izpilde laika periodā no 01.01.2022. līdz 25.06.2023.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk nekā 3 sportisti vienā disciplīnā, tad tad atlases kritērijs ir rezultātu stabilitāte 2023. gada sezonā.
  • Sportistam ir jābūt iegādātai LVS licencei.
  • Obligāts antidopinga apmācības sistēmas I Run Clean derīgs apmācības sertifikāts.
  • Lai pretendētu uz LVS finansējumu sportista sacensību izdevumu segšanai, normatīvs jāizpilda 2023. gada vasaras sezonā.
  • Par dalību sacensībās lemj Treneru komisija un LVS valde.

Qualification standards

Men Discipline Women
7400 Decathlon
Heptathlon 5600
10.50 100m 11.70
21.30 200m 24.00
47.00 400m 55.00
1:48.00 800m 2:06.50
3:42.50 1500m 4:24.00
13:58.00 5000m 16:35.00
29:45.00 10000m 35:40.00
9:00.00 3000m Steeplechase 10:25.00
100m Hurdles 13.90
14.40 110m Hurdles
52.50 400m Hurdles 1:00.50
7.60 Long Jump 6.25
15.55 Triple Jump 12.95
2.15 High Jump 1.81
5.20 Pole Vault 4.05
17.80 Shot Put 14.50
54.50 Discus Throw 49.50
72.00 Javelin Throw 51.00
65.50 Hammer Throw 61.00
1:35:00 20km Race Walking 1:48:00

Qualified athletes

Athlete Discipline Standard Result Date Coach
Darja Sopova Long Jump 6.25 6.30 11.02.2022. J. Petrovičs, A. Kronbergs
Darja Sopova Triple Jump 12.95 13.47 11.02.2022. J. Petrovičs, A. Kronbergs
Darja Sopova Triple Jump 12.95 12.98 13.04.2022. J. Petrovičs, A. Kronbergs
Darja Sopova Triple Jump 12.95 13.36 25.06.2022. J. Petrovičs, A. Kronbergs
Darja Sopova Triple Jump 12.95 12.98 28.04.2023. J. Petrovičs, A. Kronbergs
Lāsma Zemīte High Jump 1.81 1.83 05.03.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte High Jump 1.81 1.81 04.06.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte Long Jump 6.25 6.38 18.06.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte Long Jump 6.25 6.45 25.06.2022. A. Raubiškis
Lāsma Zemīte High Jump 1.81 1.84 16.07.2022. A. Raubiškis
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.72 02.04.2022. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.86 30.04.2022. A. Austrups
Kristīne Blaževiča Long Jump 6.25 6.34 30.04.2022. A. Austrups
Kristīne Blaževiča Heptathlon 5600 6064 13.05.2022. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.48 13.05.2022. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.70 08.06.2022. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.83 25.06.2022. A. Austrups
Kristīne Blaževiča Heptathlon 5600 5683 31.03.2023. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.70 31.03.2023. A. Austrups
Kristīne Blaževiča Heptathlon 5600 6146 12.05.2023. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.38 12.05.2023. A. Austrups
Kristīne Blaževiča Heptathlon 5600 6058 09.06.2023. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.47 09.06.2023. A. Austrups
Kristīne Blaževiča 100m Hurdles 13.90 13.76 20.06.2023. A. Austrups
Sanija Ozoliņa Javelin Throw 51.00 51.80 07.05.2022. A. Vaivads
Sanija Ozoliņa Javelin Throw 51.00 53.58 02.04.2023. A. Vaivads
Sanija Ozoliņa Javelin Throw 51.00 51.44 19.05.2023. A. Vaivads
Oskars Bambals 800m 1:48.00 1:47.91 12.05.2022. V. Lācis, D. Lāce
Oskars Bambals 800m 1:48.00 1:47.79 25.02.2023. V. Lācis, D. Lāce
Vineta Krūmiņa Shot Put 14.50 14.55 21.05.2022. M. Urtāns
Vineta Krūmiņa Discus Throw 49.50 50.24 25.05.2022. M. Urtāns
Dmitrijs Ļašenko 400m Hurdles 52.50 52.12 04.06.2022. V. Goļinskis
Dmitrijs Ļašenko 400m Hurdles 52.50 52.29 25.06.2022. V. Goļinskis
Dmitrijs Ļašenko 400m Hurdles 52.50 52.14 29.07.2022. V. Goļinskis
Dmitrijs Ļašenko 400m Hurdles 52.50 52.28 17.06.2023. V. Goļinskis
Oskars Grava 200m 21.30 21.24 25.06.2022. V. Lācis, D. Lāce
Oskars Grava 200m 21.30 21.18 19.05.2023. V. Lācis, D. Lāce
Oskars Grava 200m 21.30 21.22 26.05.2023. V. Lācis, D. Lāce
Oskars Grava 200m 21.30 21.18 09.06.2023. V. Lācis, D. Lāce
Oskars Grava 200m 21.30 21.01 16.06.2023. V. Lācis, D. Lāce
Oskars Grava 200m 21.30 20.87 20.06.2023. V. Lācis, D. Lāce
Artūrs Pastors 400m 47.00 46.82 25.06.2022. Z. Kincis
Artūrs Pastors 400m 47.00 46.59 20.06.2023. Z. Kincis
Invida Mauriņa 400m 55.00 54.55 16.07.2022. A. Saņņikovs
Invida Mauriņa 800m 2:06.50 2:05.65 01.08.2022. A. Saņņikovs
Invida Mauriņa 800m 2:06.50 2:05.34 17.06.2023. A. Saņņikovs
Marta Marksa 100m Hurdles 13.90 13.77 17.07.2022. G. Markss
Valters Kreišs Pole Vault 5.20 5.20 17.12.2022. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Valters Kreišs Pole Vault 5.20 5.25 10.06.2023. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Valters Kreišs Pole Vault 5.20 5.20 20.06.2023. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Valters Kreišs Pole Vault 5.20 5.40 29.06.2023. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Valters Kreišs Pole Vault 5.20 5.25 01.07.2023. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Valters Kreišs Pole Vault 5.20 5.45 02.07.2023. M. Ārents, I. Bortaščenoka
Kitija Paula Melnbārde Long Jump 6.25 6.30 09.06.2023. G. Palameiks, V. Klucis
Matīss Kaudze Javelin Throw 72.00 72.18 09.06.2023. A. Brūns
Krista Sprūde Heptathlon 5600 5658 10.06.2023. D. Stumbre
Sandis Dzenītis Triple Jump 15.55 15.55 20.06.2023. A. Feteris