European Athletics U18 Championships (0)

Period: 26/08/2021 - 29/08/2021 Location: Rieti, Italy
Regulation Timetable

Kvalificēšanās normatīvi



Kvalifikācijas noteikumi

  • Katrā disciplīnā var piedalīties 2 dalībnieki no valsts.
  • Kvalifikācijas normatīvu izpildes datumi – no 2020. gada 1. janvāra līdz 2021. gada 16. augustam.
  • Ja kvalifikācijas normatīvu izpilda vairāk nekā 2 sportisti vienā disciplīnā, tad atlases kritērijs ir rezultātu stabilitāte 2021. gada sezonā.
  • Lai pretendētu uz LVS finansējumu sacensību izdevumu segšanai, normatīvs jāizpilda 2021. gadā vasaras sezonā.
  • Sportists un sportista treneris var pretendēt uz LVS līdzfinansējumu sacensību izdevumu segšanai, ja sportists uz kvalifikācijas izpildes noslēdzošo dienu ir Top 25 Eiropā pēc rezultāta (skaitot 2 sportistus no katras valsts).
  • Obligāta antidopinga apmācības sistēmā Run Clean un derīgs apmācības sertifikāts.
  • Izpildītais kvalifikācijas normatīvs negarantē dalību Eiropas U18 čempionātā.
  • Par dalību sacensībās lemj Jaunatnes komisija un LVS valde.

Kvalifikācijas normatīvus izpildījušie sportisti

Sportists Disciplīna Normatīvs Rezultāts Izpildes datums Treneris
Edvarts Eglītis Augstlēkšana 2,03 2,03 07.03.2020. Ainis Raubišķis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:32.71 01.08.2020. Līga Dzene,
Raitis Ravinskis
Alisona Neidere Kārtslēkšana 3.65 4.00 05.08.2020. Ronalds Vucāns
Agate Lāce Augstlēkšana 1.76 1.79 20.02.2021. Edvīns Krūms, Sandra Krūma

Qualification standards

Men Discipline Women
6500 Decathlon
Heptathlon 4900
10.90 100m 11.95
22.05 200m 24.60
49.60 400m 56.50
1:55.30 800m 2:10.00
4:00.00 1500m 4:35.00
8:35.00 3000m 9:50.00
6:14.00 2000m Steeplechase 7:15.00
100m Hurdles 14.20
14.30 110m Hurdles
56.00 400m Hurdles 1:02.50
7.05 Long Jump 5.90
14.35 Triple Jump 12.40
2.03 High Jump 1.76
4.60 Pole Vault 3.65
17.35 Shot Put 14.90
54.50 Discus Throw 42.00
67.00 Javelin Throw 49.00
68.00 Hammer Throw 60.00
5000m Race Walking 26:00.00
48:30.00 10000m Race Walking

Qualified athletes

Athlete Discipline Standard Result Date Coach
Alisona Neidere Pole Vault 3.65 3.95 31.01.2020. R. Vucāns
Alisona Neidere Pole Vault 3.65 4.00 05.08.2020. R. Vucāns
Alisona Neidere Pole Vault 3.65 4.12 06.03.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Pole Vault 3.65 3.80 25.03.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Pole Vault 3.65 3.81 06.05.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Pole Vault 3.65 4.19 13.05.2021. R. Vucāns
Alisona Neidere Pole Vault 3.65 4.27 30.06.2021. R. Vucāns
Edvarts Eglītis High Jump 2.03 2.03 07.03.2020. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis High Jump 2.03 2.07 26.06.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis High Jump 2.03 2.05 02.07.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis High Jump 2.03 2.03 24.07.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis High Jump 2.03 2.05 31.07.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis High Jump 2.03 2.08 07.08.2021. A. Raubiškis
Edvarts Eglītis High Jump 2.03 2.07 13.08.2021. A. Raubiškis
Hanna Gabriela Ziemiņa Javelin Throw 49.00 51.33 09.07.2020. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Javelin Throw 49.00 49.32 14.07.2020. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Javelin Throw 49.00 50.47 19.09.2020. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Javelin Throw 49.00 50.54 16.05.2021. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Javelin Throw 49.00 51.35 22.06.2021. G. Markss
Hanna Gabriela Ziemiņa Javelin Throw 49.00 53.28 31.07.2021. G. Markss
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:32.71 01.08.2020. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:28.35 28.05.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:49.07 05.06.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:38.23 19.06.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:28.95 02.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:21.52 15.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:36.00 15.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:27.61 31.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 3000m 9:50.00 9:40.07 31.07.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Caune 1500m 4:35.00 4:29.37 13.08.2021. L. Dzene, R. Ravinskis
Agate Lāce High Jump 1.76 1.79 20.02.2021. E. Krūms, S. Krūma
Agate Lāce High Jump 1.76 1.76 02.07.2021. E. Krūms, S. Krūma
Kitija Zaula 400m Hurdles 1:02.50 1:01.55 05.06.2021. V. Lācis, A. Ķirsis
Kitija Zaula 400m Hurdles 1:02.50 1:01.52 16.06.2021. V. Lācis, A. Ķirsis
Kitija Zaula 400m Hurdles 1:02.50 1:01.90 02.07.2021. V. Lācis, A. Ķirsis
Alīna Sokunova 2000m Steeplechase 7:15.00 7:02.65 21.06.2021. A. Saņņikovs
Alīna Sokunova 2000m Steeplechase 7:15.00 6:57.99 02.07.2021. A. Saņņikovs
Alīna Sokunova 2000m Steeplechase 7:15.00 7:06.37 31.07.2021. A. Saņņikovs
Aleks Pelcmanis 400m Hurdles 56.00 53.70 02.07.2021. D. Lauva
Aleks Pelcmanis 400m Hurdles 56.00 53.98 31.07.2021. D. Lauva
Alise Krista Melnbārde Heptathlon 4900 5034 (U18) 20.07.2021. V. Klucis, L. Jansone
Dagmāra Midzene High Jump 1.76 1.77 24.07.2021. A. Raubiškis
Ernests Namnieks 400m Hurdles 56.00 55.70 31.07.2021. L. Olijara