Jāņa Daliņa stadionā norisināsies Valsts Prezidenta balva vieglatlētikā 2023

Rebeka Ozolniece, 26/07/2023 08:00

Kopš 1995. gada Valsts Prezidenta balvas izcīņa ir vienas no vērienīgākajām un tradīcijām bagātākajām sacensībām Baltijā, kas vēsturiski norisinās savā mājvietā - Jāņa Daliņa vieglatlētikas stadionā, Valmierā.

No 4. līdz 5. augustam norisināsies jau 29. Valsts Prezidenta balvas izcīņas sacensības, kas vienlaikus būs arī 60. Baltijas valstu komandu čempionāts.

Aizvadīto gadu laikā šīs sacensības ir iemantojušas augstu vadošo Baltijas sportistu uzticību, liekot tiem atgriezties gadu pēc gada. Tā ir lieliska iespēja redzēt ne tikai Latvijas vadošos vieglatlētus, bet arī Eiropas un Pasaules klases atlētus no Igaunijas un Lietuvas.

Divu dienu garumā Baltijas valstu spēcīgākie vieglatlēti cīnīsies par čempiona tituliem kā individuālajās disciplīnās, tā par spēcīgākās komandas titulu. Kā jau ierasts, sacensības solās būt aizraujošas, jo daudzi sportisti izmantos iespēju, lai parādītu savu labāko sniegumu pirms došanās kā uz Eiropas U20 čempionātu Jeruzālemē, tā Pasaules čempionātu Budapeštā.

Jaunākajai informācijai seko līdzi Latvijas Vieglatlētikas savienības Facebook lapā publicētajā pasākumā, diskusiju sadaļā.

Divu dienu ieejas maksa sacensībās ir 5 EUR.
Divu dienu ieejas maksa sacensībās ir 3 EUR:
- skolēniem, uzrādot apliecinošu dokumentu.;
- studentiem, uzrādot apliecinošu dokumentu.
​​​​Bezmaksas ieeja ir šādām personu grupām:
- Bērniem līdz septiņu gadu vecumam;
- Personām ar ielūgumiem, uzrādot tos digitālā formātā;
- Personām ar īpašām vajadzībām, uzrādot apliecinošu dokumentu;
- Senioriem, uzrādot apliecinošu dokumentu.

Visiem skatītājiem ieeja stadionā tiks organizēta pa A ieeju, tālāk dodoties uz reģistratūru. Ikvienam būs iespēja iegādāties ieejas biļeti, saņemot aproci vai to saņemt uzrādot ielūgumu.

Sacensības atbalsta un līdzfinansē Valmieras novada pašvaldība.