2201
|
Kamilla Vanadziņa
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
,
CUS CATANIA
|
2202
|
Amanda Radava
|
2002
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2203
|
Luīze Opolā
|
2001
|
Ogres novada sporta centrs
|
2204
|
Artūrs Lapiņš
|
2002
|
Sporta skola Arkādija
,
Sporta skola Arkādija
|
2205
|
Alisona Diāna Neidere
|
2004
|
|
2206
|
Elīza Marija Kraule
|
2001
|
|
2207
|
Patrīcija Ozoliņa
|
2002
|
|
2208
|
Marta Sīviņa
|
2003
|
Ogres novada sporta centrs
|
2209
|
Kristīne Blaževiča
|
2001
|
Jūrmalas sporta skola
|
2210
|
Kaspars Zālītis
|
1991
|
Sporta skola Arkādija
|
2211
|
Viesturs Donis
|
1975
|
Sporta skola Arkādija
|
2212
|
Jēkabs Balodis
|
2013
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2213
|
Jēkabs Bērziņš
|
2013
|
Ķekavas novada sporta skola
|
2214
|
Raivo Lastenieks- Kikučs
|
2013
|
Ķekavas novada sporta skola
|
2215
|
Matīss Alberts Krīgers
|
2013
|
Ķekavas novada sporta skola
|
2216
|
Milana Bitele
|
2013
|
Iecavas sporta skola Dartija
|
2217
|
Rūdolfs Liepiņš
|
2013
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2218
|
Amēlija Straume
|
2013
|
Ķekavas novada sporta skola
|
2219
|
Rasa Loča
|
2013
|
Ķekavas novada sporta skola
|
2220
|
Maija Lipiņa
|
2013
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2221
|
Emīlija Seiksta
|
2013
|
Ķekavas novada sporta skola
|
2222
|
Katrīna Ose
|
2010
|
VK "Lielais ciems"
|
2223
|
Līva Jukša
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2224
|
Daniils Danilovs
|
2011
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2225
|
Aleksandrs Kovaļs
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2226
|
Mārtiņš Ūdris
|
2010
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2227
|
Elīna Barančuka
|
2009
|
Ludzas novada Sporta skola
|
2228
|
Alise Čača
|
2008
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2229
|
Edmunds Beķers
|
2008
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
2230
|
Dans Puduls
|
2008
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2231
|
Deniss Grāviņš
|
2009
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2232
|
Niks Markovs
|
2009
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2233
|
Marija Bojāre
|
2007
|
Ludzas novada Sporta skola
|
2234
|
Sofja Kirillova
|
2006
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2235
|
Megija Čakste
|
2002
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
2236
|
Modra Liepiņa
|
1985
|
VK "Lielais ciems"
|
2237
|
Agnese Pastare
|
1988
|
Ogres novada sporta centrs
|
2238
|
Gunita Šīrante
|
1980
|
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
2239
|
Anita Siliņa
|
1990
|
|
2240
|
Gundega Beķere
|
2005
|
Aizkraukles novada Sporta skola
|
2241
|
Deniss Dronovs
|
2004
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2242
|
Daniels Andrejevs
|
2007
|
Ludzas novada Sporta skola
|
2243
|
Modris Liepiņš
|
1966
|
VK "Lielais ciems"
,
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
|
2244
|
Raivo Saulgriezis
|
1994
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
|
2245
|
Arnis Rumbenieks
|
1988
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
2246
|
Normunds Ivzāns
|
1971
|
Jēkabpils Sporta centrs
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
2247
|
Guntars Vasiļjevs
|
1981
|
|
2248
|
Jelizaveta Treiko
|
2006
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2249
|
Elvis Čeirāns
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2250
|
Edvards Melders
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2251
|
Arnis Gasūns
|
2010
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2252
|
Artjoms Posevins
|
2010
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2253
|
Ērika Some
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2254
|
Anastasija Koiro
|
2010
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2255
|
Nika Pildika
|
2010
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2256
|
Diāna Petersone
|
2010
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2257
|
Daniela Kuzmenko
|
2010
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2258
|
Olga Saveļjeva
|
2010
|
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2259
|
Dārta Lazdāne
|
2012
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2260
|
Kristers Bucenieks
|
2011
|
Talsu novada Sporta skola
|
2261
|
Gustavs Drīksna
|
2010
|
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
|
2262
|
Diāna Strazdiņa
|
2010
|
Dienvidkurzemes Sporta skola
|
2263
|
Samanta Zeibarte
|
2009
|
Valmieras Sporta skola
|
2264
|
Juris Jānis Balta
|
2010
|
JS 4. novada pārvalde
,
Aizkraukles novada Sporta skola
|
2265
|
Jumis Lange
|
2011
|
Sporta skola Arkādija
|
2266
|
Jēkabs Ailts
|
2011
|
Limbažu novada Sporta skola
|
2267
|
Ringolds Bērziņš
|
2008
|
Sporta skola Arkādija
|
2268
|
Kristīne Bleikša
|
2010
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Vieglatlētikas klubs Smiltene
|
2269
|
Maksimiliāns Sleids
|
2008
|
Vecumnieku Sporta skola
|
2270
|
Raivo Mikušāns
|
2008
|
Sēlijas Sporta skola
|
2271
|
Dāvis Štekels
|
2010
|
Balvu Sporta skola
|
2272
|
Gvido Prokofjevs
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
2273
|
Daņila Pavlovskis
|
2011
|
Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2274
|
Sindija Patrīcija Melbikse
|
2011
|
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
|
2275
|
Nikola Prikule
|
2010
|
Ludzas novada Sporta skola
|
2276
|
Evelīna Tabore
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
2277
|
Alise Zilberte
|
2009
|
Ogres novada sporta centrs
|
2278
|
Matīss Feldmanis
|
2008
|
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
|
2279
|
Alise Gabriela Miteniece
|
2008
|
Jēkabpils Sporta skola
|
2280
|
Hermanis Valtass
|
2009
|
Metroons Sporta klubs
,
Sporta skola Arkādija
|
2281
|
Rimands Valdmanis
|
2010
|
Dienvidkurzemes Sporta skola
|
2282
|
Julians Andersons
|
2010
|
Limbažu novada Sporta skola
|
2283
|
Niks Ronis
|
2010
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2284
|
Viesturs Salmanis
|
2011
|
Balvu Sporta skola
|
2285
|
Elizabete Runce
|
2010
|
Sporta klubs AŠAIS
,
Cēsu pilsētas Sporta skola
|
2286
|
Dāvis Roberts Arbidāns
|
2008
|
Limbažu novada Sporta skola
|
2287
|
Emīls Arbidāns
|
2008
|
Salaspils sporta skola
|
2288
|
Lība Aleksandra Vītola
|
2008
|
Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
|
2289
|
Dāvids Liepiņš
|
2010
|
Valkas novada Bērnu - jaunatnes sporta skola
|
2290
|
Jonatāns Rjabovs
|
2011
|
Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2291
|
Marta Erenfrīde
|
2011
|
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
|
2292
|
Māris Urtāns
|
1981
|
Cēsu pilsētas Sporta skola
,
Cēsu Vieglatlētikas klubs
,
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
|
2293
|
Auce Mūrniece
|
2000
|
Kuldīgas novada sporta skola
,
CUS CATANIA
|
2294
|
Justīne Stašulāne
|
2004
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2295
|
Pauls Bertrams Klucis
|
1997
|
ASD NEW ATLETICA AFRAGOLA
,
Sporta skola Arkādija
|
2296
|
Katrīna Galvanauska
|
2007
|
Ogres novada sporta centrs
|
2297
|
Germans Baranovskis
|
2007
|
Ludzas novada Sporta skola
|
2298
|
Maris Vavilovs
|
2003
|
Augšdaugavas novada sporta skola
,
Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
|
2299
|
Annika Ramza
|
2007
|
Ogres novada sporta centrs
|
2300
|
Alekss Pugejs
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
2301
|
Kristers Kudlis
|
2006
|
Sporta skola Arkādija
,
ASD ARCA SPARANISE TRACK&FIELD
,
Metroons Sporta klubs
|
2302
|
Amanda Valtasa
|
2005
|
Metroons Sporta klubs
,
Sporta skola Arkādija
,
CUS CATANIA
|
2303
|
Elīna Bībere
|
2005
|
Sporta skola Arkādija
|
2304
|
Emmija Ivule
|
2003
|
Ķekavas novada sporta skola
,
CUS CATANIA
|
2305
|
Simona Prikule
|
2003
|
Sporta skola Arkādija
|
2306
|
Pauls Liepiņš
|
2005
|
Sporta skola Arkādija
|
2307
|
Rinalds Studāns
|
2006
|
Augšdaugavas novada sporta skola
,
Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
|
2308
|
Vitālijs Šimans
|
1986
|
Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
|
2309
|
Emīls Bērziņš
|
2007
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2310
|
Renārs Grantiņš
|
2004
|
Sporta skola Arkādija
|
2311
|
Kārlis Degins
|
2003
|
Ķekavas novada sporta skola
,
Running Club Napoli
|
2312
|
Mikus Irbe
|
2007
|
Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
|
2313
|
Bruno Birze
|
2007
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2314
|
Krišjānis Polis
|
2007
|
Tukuma sporta skola
|
2315
|
Ernests Ģēģeris
|
2006
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2316
|
Kristofers Štībelis
|
2007
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2317
|
Kristers Vorobjovs
|
2007
|
Tukuma sporta skola
|
2318
|
Adrians Pukne
|
2006
|
Tukuma sporta skola
|
2319
|
Sandijs Laizāns
|
2006
|
Dienvidkurzemes Sporta skola
|
2320
|
Dāvids Ķemeris
|
2007
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
2321
|
Marks Daniels Brižaks
|
2007
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2322
|
Rūdis Līcis
|
2007
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2323
|
Ernests Strazds
|
2006
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
2324
|
Anna Zvejniece
|
2005
|
Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
|
2325
|
Vineta Lorenca
|
1989
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
2326
|
Liene Blumberga
|
2010
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
2327
|
Emīlija Saltuma
|
2010
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Jelgavas vieglatlētikas klubs
|
2328
|
Kristīne Dubure
|
2005
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
2329
|
Sonora Rasa
|
2006
|
Tukuma sporta skola
|
2330
|
Nora Skore
|
2007
|
Saldus novada sporta skola
|
2331
|
Denīze Lācīte
|
2006
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2332
|
Estere Vītola
|
2006
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2333
|
Karīna Porcika
|
2006
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2334
|
Elizabete Priedoliņa
|
2007
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
2335
|
Nikola Anna Slavika
|
2007
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2336
|
Ieva Ilze Jarute
|
2005
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2337
|
Amanda Prokopoviča
|
2003
|
Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
,
Augšdaugavas novada sporta skola
|
2338
|
Austra Tetere
|
2006
|
Ogres novada sporta centrs
|
2339
|
Sonora Stepiņa
|
2006
|
Dobeles Sporta skola
|
2340
|
Sindija Bukša
|
1997
|
Lāča sporta skola
,
A.S.D.Atletica Gran Sasso Teramo
|
2341
|
Amina Askarova
|
2002
|
Liepājas sporta spēļu skola
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
2342
|
Adrians Pričins
|
2007
|
Dienvidkurzemes Sporta skola
|
2343
|
Aleksis Prūsis
|
2007
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
2344
|
Emīlija Spruģevica
|
2007
|
Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde "Ventspils Sporta skola "Spars""
|
2345
|
Emīlija Oša
|
2005
|
Talsu novada Sporta skola
,
M.Štrobindera šķēpmetēju klubs
|
2346
|
Toms Reņģe
|
2003
|
Dienvidkurzemes Sporta skola
|
2347
|
Artis Podziņš
|
2005
|
Siguldas Sporta skola
|
2348
|
Renārs Jumiķis
|
2005
|
Siguldas Sporta skola
|
2349
|
Marks Šteinerts
|
2005
|
Dobeles Sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
2350
|
Kārlis Ķiršakmens
|
2007
|
Tukuma sporta skola
|
2351
|
Andīna Lapa
|
2006
|
Augšdaugavas novada sporta skola
,
Daugavpils rajona vieglatlētikas klubs "Olimpija"
|
2352
|
Rēzija Vītola
|
2006
|
Jēkabpils Sporta skola
|
2353
|
Enriks Kalns
|
2005
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2354
|
Kristers Valdmanis
|
2007
|
Liepājas sporta spēļu skola
|
2355
|
Irīna Štūla-Pankoka
|
1983
|
Liepājas Vieglatlētikas klubs
|
2356
|
Kitija Valtere
|
1991
|
Līvānu novada vieglatlētikas klubs
,
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
|
2357
|
Mārtiņš Auziņš
|
1977
|
|
2358
|
Jānis Mankovskis
|
1940
|
|
2359
|
Voldemārs Mezītis
|
1956
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2360
|
Vairis Mārtiņsons
|
1954
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
2361
|
Aivis Štemmers
|
1987
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
2362
|
Atis Neļķe
|
1971
|
|
2363
|
Guntars Bumans
|
1964
|
Matisons Runner’s Club
|
2364
|
Mikus Brakanskis
|
1981
|
|
2365
|
Gaidis Gailītis
|
1962
|
|
2366
|
Raitis Jirgensons
|
1984
|
|
2367
|
Igors Seņko
|
1983
|
|
2368
|
Vladimirs Orehovs
|
1949
|
|
2369
|
Jānis Važņevičs
|
1960
|
Līvānu novada vieglatlētikas klubs
|
2370
|
Imants Aizkalns
|
1944
|
|
2371
|
Māris Mednis
|
1956
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
2372
|
Sandris Balinskis
|
1970
|
|
2373
|
Jānis Ludāns
|
1945
|
|
2374
|
Aleksandrs Vnukovs
|
1944
|
|
2375
|
Juris Zilvers
|
1987
|
|
2376
|
Haralds Lučkovskis
|
1974
|
Tukuma vieglatlētikas klubs
|
2377
|
Dainis Kūla
|
1959
|
|
2378
|
Ivars Dundurs
|
1954
|
|
2379
|
Reinis Krēgers
|
1992
|
ASD ARCA ATLETICA AVERSA
,
Valmieras Sporta skola
,
Valmieras vieglatlētikas klubs
|
2380
|
Ralfs Rubenis
|
2004
|
Murjāņu sporta ģimnāzija
,
Madonas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2381
|
Niklāvs Aizpurs
|
2007
|
Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Murjāņu sporta ģimnāzija
|
2382
|
Gustavs Eriņš
|
2007
|
Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skola
|
2383
|
Kārlis Didzis Asars
|
2007
|
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
|
2384
|
Arnis Mileika
|
2006
|
Kandavas Bērnu un jaunatnes Sporta skola
|
2385
|
Atvars Ernests Paļulis
|
2006
|
Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Running Club Napoli
|
2386
|
Niks Leo Kaltnieks
|
2007
|
Kuldīgas novada sporta skola
|
2387
|
Līze Betija Gersone
|
2006
|
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2388
|
Nellija Rungevica
|
2007
|
Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2389
|
Ričards Kokins
|
2007
|
Salaspils sporta skola
|
2390
|
Aleksis Ūdris
|
2007
|
Ventspils novada Bērnu un jaunatnes sporta skola
|
2391
|
Roberts Turķis
|
2007
|
Tukuma sporta skola
|
2392
|
Renārs Skorenko
|
2007
|
Smiltenes pilsētas Bērnu un jaunatnes sporta skola
,
Vieglatlētikas klubs Smiltene
|
2393
|
Andra Šlisere
|
1968
|
|
2394
|
Ilona Kojaloviča
|
1966
|
|
2395
|
Daiga Dābola
|
1979
|
|
2396
|
Inese Sigutenkova
|
1980
|
Bauska
|
2397
|
Iveta Stankēviča
|
1973
|
|
2398
|
Agnese Ose
|
1983
|
|
2399
|
Iraida Zālīte
|
1950
|
|
2400
|
Kristīne Čī‘ma Alsberga
|
1984
|
|