Sportland kauss 3.posms > 100m
- Sākums:
- 18.07.2020.
- Beigas:
- 18.07.2020.
- Dzimums:
- Vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
- Notiek:
- Stadionā
- Elektroniskais mērījums:
- Jā
- Sertificēta distance:
- Jā
- Dzimums:
- Vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
Nr | Dalībnieks | Dzimums | Dzimšanas datums | Valsts | Treneris | Organizācija | SR | PR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
156 | Jānis Bērziņš | Vīrietis | 11.05.2003. | LAT | A. Rolmanis | Limbažu NSS | ||
157 | Aleksis Goba | Vīrietis | 03.05.2004. | LAT | A. Gromova | Limbažu NSS | 11.96 | 11.96 |
62 | Nikita Vjugins | Vīrietis | 11.05.2003. | LAT | A. Titovs | DSS | 11.7 | 12.17 |
133 | Matīss Gržibovskis | Vīrietis | 15.12.2003. | LAT | I. Puķīte, G. Bitītis | Lielvārdes SC, MSĢ, A.S.D. ENTERPRISE YOUNG | 12.08 | |
332 | Kaspars Lejnieks | Vīrietis | 22.03.2003. | LAT | A. Jansons | Talsu NSS | 11.45 | 11.67 |
79 | Armīns Dumārovs | Vīrietis | 04.07.2004. | LAT | Jelgavas BJSS | 13.94 | ||
175 | Dāvis Gaiziņš | Vīrietis | 12.02.2003. | LAT | A. Krauklītis | Madonas BJSS | 12.4 | 12.77 |
114 | Artjoms Jemeļjanovičs | Vīrietis | 22.02.2003. | LAT | I. Radeviča | Krāslavas SS | 12.94 | 12.94 |
24 | Eduards Anderšmits | Vīrietis | 19.10.2003. | LAT | N. Milbrete | Babītes vidusskola, SS Arkādija | 12.0 | |
129 | Ādams Ķesters | Vīrietis | 17.09.2003. | LAT | I. Stukule | Kuldīgas SS | 11.68 | 11.84 |
134 | Niklāvs Lipskis | Vīrietis | 01.09.2003. | LAT | I. Puķīte | Lielvārdes SC | ||
135 | Raivis Vinogradovs | Vīrietis | 30.03.2003. | LAT | I. Puķīte | Lielvārdes SC | 13.42 | 13.42 |
296 | Gustavs Maskavs | Vīrietis | 29.12.2004. | LAT | SS Arkādija | |||
388 | Kārlis Degins | Vīrietis | 13.08.2003. | LAT | A. Koziča | Ķekavas SS | 11.35 | 11.43 |
386 | Mārtiņš Antonišķis | Vīrietis | 14.10.2003. | LAT | A. Koziča | Ķekavas SS | 12.56 | 12.56 |
205 | Arvīds Aškins | Vīrietis | 28.03.2003. | LAT | I. Cipruss | Rēzeknes BJSS | ||
256 | Ginters Ķelps | Vīrietis | 23.09.2003. | LAT | G. Markss | Smiltenes SC | 11.25 | 11.25 |
392 | Ralfs Maļkevičs | Vīrietis | 25.03.2004. | LAT | T. Čerņiks | Ķekavas SS | 12.23 | 12.23 |
391 | Sandis Matulis | Vīrietis | 16.05.2004. | LAT | T. Čerņiks | Ķekavas SS | ||
34 | Henrijs Obolevičs | Vīrietis | 10.01.2003. | LAT | R. Maķevics | Bauskas BJSS | ||
31 | Rendijs Griba | Vīrietis | 12.01.2004. | LAT | R. Maķevics | Bauskas BJSS | 12.82 | |
40 | Arvis Sūna | Vīrietis | 30.06.2004. | LAT | R. Maķevics, I. Kupčiuna | Bauskas BJSS | 11.97 | 11.97 |
376 | Rihards Kārlis Jostiņš | Vīrietis | 02.01.2003. | LAT | S. Paipals-Šulcs | SS Spars | ||
23 | Roberts Krūmiņš | Vīrietis | 17.03.2003. | LAT | M. Lūse | Auseklis | 12.76 | 12.76 |
319 | Vadims Zaharovs | Vīrietis | 25.02.2003. | LAT | I. Zālīte | SS Arkādija | 11.92 | 11.92 |
308 | Edgars Kristaps Rupeiks | Vīrietis | 21.06.2004. | LAT | I. Zālīte | SS Arkādija | 12.81 | 12.81 |
323 | Artūrs Ļipatovs | Vīrietis | 24.07.2003. | LAT | A. Saņņikovs | SS Arkādija | 12.4 | 12.56 |
292 | Dāvids Litovčenko | Vīrietis | 16.04.2004. | LAT | A. Saņņikovs | SS Arkādija | 12.4 | 13.94 |
295 | Romāns Marakujevs | Vīrietis | 23.10.2003. | LAT | A. Saņņikovs | SS Arkādija | 12.8 | 12.91 |
136 | Artis Brundzāts | Vīrietis | 09.11.2004. | LAT | Ģ. Ločmelis | Dienvidkurzemes SS | 12.54 | 13.25 |
139 | Artūrs Siliņš | Vīrietis | 28.10.2003. | LAT | Ģ. Ločmelis | Dienvidkurzemes SS | ||
293 | Kārlis Lozda | Vīrietis | 04.12.2004. | LAT | J. Iļjušina-Pavlova | SS Arkādija | 14.55 |
- Sākums:
- 18.07.2020.
- Beigas:
- 18.07.2020.
- Dzimums:
- vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
- Notiek:
- Stadionā
- Elektroniskais mērījums:
- Jā
- Sertificēta distance:
- Jā
1. skrējiens
( 18.07.2020. )- Sākums:
- 18.07.2020.
- Dzimums:
- vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
- Notiek:
- Stadionā
- Elektroniskais mērījums:
- Jā
- Sertificēta distance:
- Jā
2. skrējiens
( 18.07.2020. )- Sākums:
- 18.07.2020.
- Dzimums:
- vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
- Notiek:
- Stadionā
- Elektroniskais mērījums:
- Jā
- Sertificēta distance:
- Jā
3. skrējiens
( 18.07.2020. )- Sākums:
- 18.07.2020.
- Dzimums:
- vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
- Notiek:
- Stadionā
- Elektroniskais mērījums:
- Jā
- Sertificēta distance:
- Jā
4. skrējiens
( 18.07.2020. )- Sākums:
- 18.07.2020.
- Dzimums:
- vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
- Notiek:
- Stadionā
- Elektroniskais mērījums:
- Jā
- Sertificēta distance:
- Jā
(
18.07.2020.
)
- Sākums:
- 18.07.2020.
- Dzimums:
- vīrieši
- Vecuma grupa:
- U18
- Norises vieta:
- Zemgales Olimpiskais centrs
- Notiek:
- Stadionā
- Elektroniskais mērījums:
- Jā
- Sertificēta distance:
- Jā